Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa [NES] Kullanım Kılavuzu (Türkçe!)

Bu konu; 38 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jitou ve Sano ile ilgili bilgi olmaması daha doğrusu verilmeyişi bence gayet mantıklı zira manga ile birebir uyumlu bir şekilde bu turnuvanın sürpriz atı diye lanse edilen Hirado, Nankatsu ile karşılaşıncaya kadar gerçek güçlerini ortaya koymamışlardı. İşte buna paralel olarak bu oyunda da Hirado ile ilgili önden bilgi verilmemesi ben yadırgamadım, aksine olumlu ve doğru buldum.  Güzel

Benim oynadığım Captain Tsubasa oyunları içerisinde bildiğim kadarıyla;
- Hyuuga'nın en güçlü olduğu oyun bu oyun,
- Hyuuga'nın Tsubasa'dan daha iyi olduğu oyun da bu oyun.  Yupi

4 Grupta 5'er takım var ve bu da totalde 20 takım yapıyor ancak oyunda bu takımların sadece 13 tanesinin hangileri olduğunu biliyoruz.  Güzel

...

Captain Tsubasa mangasında mangaka Takahashi Sensei şayet 3 üncülük maçlarını da çizse, anlatsaydı oyunlarda da olurdu ancak mangada olmadığı için oyunlarda da gerek görülmemiş ya da düşünülmemiş. Çok da şaşırtıcı değil ancak ben de seninle aynı görüşteyim, 3 üncülük maçları da oldukça ilgi çekici olabilirdi. 

Captain Tsubasa (NES) oldukça enteresan bir oyun, bu oyundaki en iyi takımlar; Batı Almanya, Fransa, Arjantin, İtalya ve Uruguay.
Belki inanmakta zorluk çekeceksin ancak bu takımların hiçbirini yenmeden oyunu bitirdiğimi bilirim. Böylesine bir güzellik başka hangi oyunda var.  Sağ

Captain Tsubasa & Reel Futbol linkindeki açıklamaların için teşekkürler. Cidden gerçek futboldan epey uzaklaşmışım.  Dil Çıkarma
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Captain Tsubasa [NES] Kullanım Kılavuzu (Türkçe!) - Yazar: Hikaru Matsuyama - 18-04-2020, Saat: 20:46

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa 2 Super Striker [Analiz] - Detaylı Tam Çözüm Hikaru Matsuyama 17 2,621 01-05-2024, Saat: 17:45
Son Yorum: Hiena 2
Captain Tsubasa Oyunlarının Tam Çözümleri SacMisaki 13 2,618 29-04-2024, Saat: 01:16
Son Yorum: Kian
Captain Tsubasa SEGA-CD Tam Çözüm Makoto Soda 64 2,959 12-03-2024, Saat: 16:00
Son Yorum: bykaya
Captain Tsubasa PS-2 Tam Çözüm misaki_furkan 29 8,830 09-01-2024, Saat: 17:58
Son Yorum: coderturk55
CT2 - Rakip Oyuncu Skilleri [Türkçe ve Japonca] Hiena 18 2,384 09-06-2023, Saat: 10:46
Son Yorum: aquaponicist

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Kian (29-04-2024, 01:20)

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi