Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa [NES] Kullanım Kılavuzu (Türkçe!)

Bu konu; 38 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bugünkü sayfada Fransa Uluslararası (U15) Turnuvasının Ön eleme ligi diğer bir ifadeyle grup maçları hakkında bilgilerin çevirileri yer alıyor. 

Sayfanın sonunda yer alan kısım son derece açıklayıcı olmuş, bu sayede kim neye göre gruptan çıkıyor gibi sorulabilecek tüm sorulara cevap verilmiş. (Gerçek futboldan artık epey uzak kaldım ancak hafızam beni yanıltmıyorsa günümüz reel futbolunda da bu 3 madde hala geçerliliğini koruyor?)

Bu oyunu oynayanlar özellikle bilir ki, oyunun güzel taraflarından bir tanesi de büyük ve zorlu rakiplerden tek bir tanesini bile yenmeden kupayı kaldırmak mümkündür. İşte bu ön eleme ligi (grup maçları aşaması) bunun ilk örneği. 4 rakibinizden ikisi güçlü (Arjantin-İtalya-Uruguay üçlüsünden ikisi) diğer ikisi ise son derece güçsüzdür. Şayet güçsüz rakiplerinize fark atarak kazanırsanız güçlü rakiplerinize karşı galip gelemeseniz bile gruptan en kötü 2 nci olarak çıkma ihtimaliniz her zaman var. Oyunda en çok hoşuma giden noktalardan bir tanesi bu, gruptan çıkma adına yapılan ince puan hesapları olduğu için bunu özellikle açıklamak istedim.  Güzel

http://www.mediafire.com/file/6u6y0dun45...e.pdf/file
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Captain Tsubasa [NES] Kullanım Kılavuzu (Türkçe!) - Yazar: Hikaru Matsuyama - 18-04-2020, Saat: 12:02

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa 2 Super Striker [Analiz] - Detaylı Tam Çözüm Hikaru Matsuyama 17 2,621 01-05-2024, Saat: 17:45
Son Yorum: Hiena 2
Captain Tsubasa Oyunlarının Tam Çözümleri SacMisaki 13 2,617 29-04-2024, Saat: 01:16
Son Yorum: Kian
Captain Tsubasa SEGA-CD Tam Çözüm Makoto Soda 64 2,959 12-03-2024, Saat: 16:00
Son Yorum: bykaya
Captain Tsubasa PS-2 Tam Çözüm misaki_furkan 29 8,815 09-01-2024, Saat: 17:58
Son Yorum: coderturk55
CT2 - Rakip Oyuncu Skilleri [Türkçe ve Japonca] Hiena 18 2,382 09-06-2023, Saat: 10:46
Son Yorum: aquaponicist

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Kian (29-04-2024, 01:20)

Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi