Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa [NES] Kullanım Kılavuzu (Türkçe!)

Bu konu; 38 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bugünkü 2 sayfalık çeviride Penaltı Atışları ile ilgili temel bilgilere ilaveten oyunun ilk kısmı olan Ulusal Ortaokul Futbol Turnuvasında karşılaşacağımız rakiplerin isimlerini öğreneceğiz. 

Captain Tsubasa 2 Super Striker ile kıyaslandığında bu oyunun bilinirliğinin ve oynanma sıklığının daha az olduğunu bildiğimden Nankatsu'nun bu turnuvadaki rakiplerini sırasıyla yazmak istiyorum müsaadenizle;

1- Nishikigaoka
2- Minamiuwa
3- Azumaicchuu
4- Hanawa
5- Meiwa Higashi
6- Hirado (Çeyrek Final)
7- Furano (Yarı Final)
8- Touhou (Final)

Bir sonraki çeviride ise bu rakiplerle alakalı bilgiler verilmiş, onları öğreneceğiz ki en merakla beklediğim sayfalardan biriydi. Enerjimi toparlayıp tekrar çeviri yapmak için şimdiden sabırsızlanıyorum.  Dil Çıkarma 

http://www.mediafire.com/file/6u6y0dun45...e.pdf/file

...

@jun Misugi
Captain Tsubasa'nın bu oyununun ismi Captain Tsubasa  Dil Çıkarma Bu nedenle diğer oyunlardan ayırması zor oluyor, kafa karışıklığı yaratmasın diye birçok insan tarafından CT1 dendiğini biliyorum ya da ben çoğunlukla Captain Tsubasa (NES) şeklinde ifade ederek muhtemel karışıklığın önüne geçmeye çalıştım bunca zaman.  

Her iki eksikliğe elbette katılıyorum ancak onlardan mahrum olsak bile hepten oynanmayacak can sıkıcı bir oyun da değil açıkçası. Bizim şanssızlığımız Super Striker gibi muhteşem bir oyunun varlığı, bu harika oyun nedeniyle diğer pek çok CT oyunu sönük kalıyor.  Güzel
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Captain Tsubasa [NES] Kullanım Kılavuzu (Türkçe!) - Yazar: Hikaru Matsuyama - 15-04-2020, Saat: 11:38

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa 2 Super Striker [Analiz] - Detaylı Tam Çözüm Hikaru Matsuyama 17 2,625 01-05-2024, Saat: 17:45
Son Yorum: Hiena 2
Captain Tsubasa Oyunlarının Tam Çözümleri SacMisaki 13 2,619 29-04-2024, Saat: 01:16
Son Yorum: Kian
Captain Tsubasa SEGA-CD Tam Çözüm Makoto Soda 64 2,961 12-03-2024, Saat: 16:00
Son Yorum: bykaya
Captain Tsubasa PS-2 Tam Çözüm misaki_furkan 29 8,843 09-01-2024, Saat: 17:58
Son Yorum: coderturk55
CT2 - Rakip Oyuncu Skilleri [Türkçe ve Japonca] Hiena 18 2,390 09-06-2023, Saat: 10:46
Son Yorum: aquaponicist

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Kian (29-04-2024, 01:20)

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi