Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Değinmem Gereken Önemli Bir Durum Var Arkadaşlar...

Bu konu; 8 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Retro Gamer
Anket Başlığı: Sizce de Durum Böyle mi?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Evet!
100.00%
1 100.00%
Hayır!
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 1 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Öncelikle merhaba yazdıgın şeyler ile ilgili bir iki kelam etmeden şu bilgileri hatırlatmakta fayda var.  Bu site 2007 den beri ayakta dimdik durmaktadır. Türkiye"nin  en büyük Kaptan Tsubasa platformuda hep burası olmuştur. Tsubasa ile ilgili olan tüm yeni haberler ve tüm oyun incelemeleri, anime-manga-oyun çevirileri, hack oyunları, hex editör kodları ve sayamadıgım bir çok şey-yenilik 2007 den beri  herzaman bu sitede filizlendi ve Tsubasa severlere ulaştı.  Ben 2008 yılından itibaren bu sitede (bir müddet ara vermişte olsam)  bulundum ve görev aldım.  ve tüm bu yıllar boyunca bir başka Tsubasa sitesi ile yarış halinde olmadık. Buna gerek bile duymadık. Çünkü bizim bu sitede ki amacımız  bu eşsiz anime-manga serisini seven insanlar ile  ortak bir platform üzerinde eğlenceli bir ortam oluşturmak idi.  bunları yazıyorum çünkü sen ve senin  gibi düşünenler var ise şu cümlenin: ""Bu sitedeki bazı kişileri pek sevmeyen insanların kurmuş olduğu başka bir Captain Tsubasa fan sitesi. Bu site şu an (bakmadım ama) tahminlerime göre TsubasaTR'den fersah fersah öndedir""  bizim için hiç bir anlamı olmadıgını belirtmek istiyorum.

Evet şimdi diğer meseleye gelicek olursak önce genel bir çıkarım yapalım  forum siteleri 2007-2013 den sonra  sosyal medayanın hayatımızın tam orta yerine girmesinden sonra yani , genel olarak aktiflik bakımından önemli bir düşüş yaşadı. Bu düşüşten en cok etkilenen forum siteleri ise bizim gibi FAN forumları oldu.  bunun yanı sıra önemli bir nokta daha var ki oda şu "Kaptan Tsubasa" serisinin kitlesi  de herzaman az çok bellidir".  Fakat bu demek değilki dediklerin külliyen yanlış. Elbette biz yöneticiler bazen gerektiği kadar burada bulunamıyoruz veya yeni projeler oluşturmak için, Sohbet başlıkları açmak için vs. gerekli olan vakti ayıramıyoruz. Malum bizlerinde dışarda akıp giden bir hayatı var karantina mevzusunu ayrı tutarak yazıyorum bunu. ve bunlara rağmen görevli arkadaşlarımız ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar. Ayrıca yeni Tsubasa oyunu ile burasının biraz daha canlanacağını düşünüyorum.

Adminimiz ile ilgili de birşeyler yazmışsın.  onada bir cevap verelim

"ki nasıl el birliği ile bunun altından kalkabiliriz ondan bahsedeyim. Şimdi, öncelikle şu var. God of War videoları, Batman videoları paylaşarak site ayakta kalmaz sayın admin"

Bu yazıdıgını anlamadım. Yani adamın youtube üzerinden buradan farklı olarak ilgilendiği bir alanın bu sitenin kalkınması aktifleşmesi ile ne ilgisi var? Yönetici olarak görevini en iyi yapan kişi kendisidir. Ayrıca bu siteyi 2013 den beri  ayakta tutan kişide odur.  Hex editör konusunda üyelerimizin yardımına ilk koşan, çektiği hex editör kullanımı videoları ile bu konuda kendisini geliştirmek isteyen herkeze  güzel bir klavuz hazırlayan,sunan  kişide odur.

ayrıcada ""CT2 hack oyunlarının linklerini yenileyerek te site ayakta kalmaz...""  CT 2 hack oyunlarının linklerini yeniliyoruz çünkü üyelerimiz bunu istiyorlar bu nekadar manasız bir cümledir yahu. bunun sitenin ayakta kalması ile ne alakası var.  Bir eleştiri yapıcı olmalı yoksa bir anlamı kalmaz.  Evet çokta uzatmadan son olarak şunları ekliyeyim eminimki iyi niyetle yazmışssındır bunlarıGülümseme  o yüzden şu dönüşün ve aklındaki fikirleri bekliyoruz.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Değinmem Gereken Önemli Bir Durum Var Arkadaşlar... - Yazar: tsubasa_can - 09-04-2020, Saat: 18:11

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Jun Misugi (25-04-2024, 22:09)

Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi