Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Değinmem Gereken Önemli Bir Durum Var Arkadaşlar...

Bu konu; 8 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Retro Gamer
Anket Başlığı: Sizce de Durum Böyle mi?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Evet!
100.00%
1 100.00%
Hayır!
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 1 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
@digimax Yok dostum sen öyle görmüşsün. Gülümseme Ben parantez içinde (bakmadım ama diyerek) belirttim zaten. Olmayabilir de tabii ki... Ben kesin öndedir demedim ki. Gülümseme Sadece ihtimal verdim. Bu arada digimax nick'li dostum. Eğer bana katılıyorsan ankete oyunu verebilirsin. Bu sayede admin ve moderatörler de sesimizi duymuş olur. Bu bir Captain Tsubasa fan sitesiyse durum sadece God of War, Batman ve Pes videolarını paylaşmaktan ibaret olmamalı bence... Eskideki konularına baktım sitenin de ne güzel hack paylaşımları, hex kodları paylaşımları, fan art paylaşımları vs vs... Bir sürü güzel ve değinilmesi gereken konulara değinilip paylaşılmış. Bu neden şimdi yok veya olmasın ki? Ama dediğim gibi, el birliği arkadaşlar. Bir elin nesi var iki elin sesi var diye boşuna dememişler... Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Değinmem Gereken Önemli Bir Durum Var Arkadaşlar... - Yazar: Retro Gamer - 09-04-2020, Saat: 17:12

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Jun Misugi (25-04-2024, 22:09)

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi