Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

CT 2 : Satrustegui Dynamite Head vs Dirceu Cannon Head

Bu konu; 4 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : TsubasaNSC
Anket Başlığı: Dynamite Head vs Cannon Head
Dynamite Head (Satrustegui)
Cannon Head (Dirceu)
[Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elde veriler mevcut (Hiena'ya teşekkürler) bu nedenle verilerle konuşabilirim. Güzel

Corinthians'taki Satrustegui'nin Heading Statı: 10 iken, Santos'taki Dilceu'nun Heading Statı: 13

Arjantin'deki Satrustegui'nin Heading Statı: 80 iken, Brezilya'daki Dilceu'nun Heading Statı:92

Yani data bazlı baktığımızda anketin kesin ve net kazananı Dilceu'dur. Haliyle oyum da ona.

Ancak bir de oyunun oynarken bize hissettirdiği değerler var; mesela bana hep Arjantin'deki Satrustegui çok daha güçlü gelmiştir, sanırım bu biraz da forvet oynamasından ve haliyle topla daha çok buluşmasından kaynaklanıyor.
Ancak Santos Dilceu'nun, Corinthians Satrustegui'den daha güçlü olduğunu net şeklide defalarca gözlemledim.

Şek ve şüpheye hiç mahal bırakmayan bu izahattan sonra gidip de Satrustegui'ye oy çıkacak mı çok merak ediyorum. Dil Çıkarma
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: CT 2 : Satrustegui Dynamite Head vs Dirceu Cannon Head - Yazar: Hikaru Matsuyama - 12-08-2017, Saat: 08:45

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Dynamite Head VS Zenten Shot Owari da 6 1,772 13-08-2015, Saat: 19:25
Son Yorum: Jun Misugi

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi