Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Online Oyunlarda Başınızdan Geçen Komik Olaylar

Bu konu; 9 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : ジャイロメ59
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(31-07-2017, Saat: 18:16)TaroMisaki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Metin 2'ye ilk başladığım zamanlardı. Tabi oyunu hiç bilmiyoruz yaklaşık 5-6 levelim. Sonra yanımıza bir oyuncu geldi benden yüksek levelli idi. '' +9 basım mi elindekini '' dedi, '' bas abi '' dedim. Ardından diğer eşyalarımı da basması için ve + basabilmek için biraz da para istedi, ben de hakkıdır helal olsun falan verdim. Demirciye doğru koşarken yavaşça yok oldu ve gitti... Hatırladıkça gülüyorum. Açık Ağızlı Gülümseme

@Barış Abi

Sanırım bunu skype'da konuşurken bir ara anlatmıştın. Açık Ağızlı Gülümseme

sdfhnsldjhfksjdf Baya güldüm Açık Ağızlı Gülümseme Benimde Metin2 ile ilgili şöyle bir anım var TR yi bırakma sebebim Açık Ağızlı Gülümseme

Hades teyim o zamanlar 1. köydeyiz silahçının önünde. Yanıma biri geldi Fısıltıdan yazdı muhabbet şu:

- Yabancı: Merhaba
- Ben: Merhaba
- Yabancı: Silahçıdan depocuya kadar koşma yarışı yapalım mı ? Bakalım hangizim yenicek.
Lan diyorum ikimizde de ne hız potu var ne hız veren bir item 10 lvl çaylaklarız ikimizinde hareket hızı aynı yani ne yarışı bu Açık Ağızlı Gülümseme Bu mesajdan sonra aynen şunu yazdım:
-Ben: Yaş kaç ?
- Yabancı: 8 Açık Ağızlı Gülümseme Açık Ağızlı Gülümseme Açık Ağızlı Gülümseme
-Ben: İyi akşamlar kardeşim.

dedim ve oyunu o gün bıraktım :ASD Sonraki senelerde üni zamanına gelince ordaki arkadaşlarla nostalji olsun diye PvP oynuyorduk arada.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: RE: Online Oyunlarda Başınızdan Geçen Komik Olaylar - Yazar: NBA01 - 31-07-2017, Saat: 20:30
RE: Online Oyunlarda Başınızdan Geçen Komik Olaylar - Yazar: Owari da - 31-07-2017, Saat: 22:51

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Herkes başından geçen komik bir olayı anlatsın ^^ ジャイロメ59 27 5,596 13-07-2017, Saat: 02:58
Son Yorum: AlphaT®.NET
Street Fighter 2 Online Hakkında Ramon Victorino 2 810 08-05-2016, Saat: 19:11
Son Yorum: MompresaN
Drakensang Online Grubu hakkında Ramon Victorino 2 899 01-11-2015, Saat: 21:02
Son Yorum: NiluferSenpai
Oyunlarda Yakaladığınız "O AN" Görüntüleri ジャイロメ59 6 982 15-08-2015, Saat: 20:19
Son Yorum: KaTiL_KaaN1998
Komik Video emin tsubasa 2 1,117 17-07-2015, Saat: 09:46
Son Yorum: SacMisaki

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi