Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Hack Paketi Yapmak?

Bu konu; 39 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : ジャイロメ59
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Evet, bir tane IN 1 indirip bak. Açık Ağızlı Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Bende çok var o şekilde ama nasıl bakacağım, hex editör ile mi açacağım?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Abi şimdi şöyle, bir tane 3 in 1 rom buldum içerisinde özellikle CT2 olan.

Kodlarını inceledim, bizdeki romdan tek farkı 40010 ofsetinden itibaren oyunun kodlarının başlaması, biraz kurcaladım bunu ve tam anlamıyla 40000 fazlası olduğunu öğrendim.

Yani mesela şöyle ki orjinal romda BE98 ofsetinde Roberto'nun bilgi ekranı kodu bulunurken bu romda 4BE98 ofsetinde bulunuyor.

Mesela 10 FD yazıp 3FD20 ofsetine gidiyoruz, burada 10 FD yazdığımızda 7FD20 ofsetine kodlarımızı giriyoruz.

Şimdi, asıl meselemize gelirsek eğer şöyle bir sıkıntımız var.

İlk oyunun kodları 40000. ofsetinde bitiyor, 40010'dan itibaren CT2 başlıyor, CT2 bildiğiniz gibi arttırma yapılmadığı zaman 60010 ofset bulunmakta. Sanırım bir yerlerde kodlar var ve o kodlarda oynama yaparsak 20000 gibi yer kaydırıp ilk kısmada CT2 ekleyebiliyoruz, net sonuca ulaşmak üzereyim diyebilirim.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Bu durumda bunu farklı bir programla yapıyorlar. Tabi hex editör ile o tür oyunları açtığımız zaman bu özellikle ilgili kodları da gösteriyor ve bundan dolayı siz hex editör üzerinden gitmişsiniz. Bunun kodlarla yapılması imkansız gibi bir şey, dediğim gibi farklı bir program ile yapılmıştır ama ilgili kodlar bulunursa, elbette diğer birçok özellikte olduğu gibi kodlarla da bu işlem yapılabilir.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Her ne kadar programla olsa da elbet kodlara dökülüyor abi bu olay.

Umarım tam anlamıyla çözebiliriz de harika şeyler ortaya çıkarabiliriz.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Kodlarla çok uğraştırıcı olabilir ama tabi tamamen çözüldükten sonra birkaç basit işlemle de yapılabilir diye düşünüyorum.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsu 1 Hack üzerine soru byzon 1 138 10-12-2023, Saat: 17:49
Son Yorum: Kikipirmansah
Tecmo cup soccer game Lucas hack exend 1 67 02-09-2023, Saat: 16:18
Son Yorum: exend
Flame Thunder(Uzun Zamandan Sonra Yapacağım Büyük Hack) Güncelleme Konusu ジャイロメ59 171 14,023 12-07-2023, Saat: 14:29
Son Yorum: yuixlsega
Captain Tsubasa 2 NES Crazy Striker EmrE Turkey Cup Hack By Crazy Striker 2017 Crazy Striker 69 7,810 02-07-2022, Saat: 09:48
Son Yorum: Memo Matsuzaza
Yeni Nexxdream hack serisi Tsumax 13 406 25-05-2022, Saat: 18:53
Son Yorum: Tsumax

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi