Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

33 maçlık hack

Bu konu; 50 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : DreamStriker
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tm jairo ve coimbrayı yapıcam yalnız coimbranın antrenmanını ara sahneye koyabilmem mümkünmü
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
sen ne yaparsan yap hikaye senin ama diaz olsun jairo olmasada kardeşim bizim takımda diaz olsun olurmu lütfen bak coimbra jairo yapma diaz jairo yap rakip tsubasa coimbra olsun finalde bizim takımda diaz jairo rakipte en azından final için diyorum bilmiyorum hangi takıma yaparsın tsubasa coimbra lütfen böyle olsun ya da diaz tsubasa rakip coimbra jairo da olabilir sana kalmış artık
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
diaz ve pascal var ama jairom59 un demesi gibi olmazkı o
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Sitede gerekli konuların hepsinin olduğunu düşünüyorum ara sahne ile ilgili, tam anlamıyla koyamasan bile %80 gibi kısmını konuları inceleyerek koyabilirsin.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Roberto kaleye direk fln yapıyordu sonra coimbra avazı cıktıgı kadar bagırarak bı şeyleri deliyordu ağları yırtıyordu mach şutu bulma sahnesi
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
ya lütfen sen bizim takımda diazı ekle ve o ready hareketini mutlaka ekle rakibi ya da takım arkadaşımızı sana bırakıyorum boşver pascal olmasın onun yerine kimi eklersen ekle aynı zamanda rakibe de kafana göre takıl işte ama kolay kolay bulunmayan bir hack diaz ve o ready hareketi hiçbir yerde bulamadım sinirlenen diaz hareketini :(:(:(:(:(
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
CT2 - Zhangjianihao Hack (V10) Türkçeleştirme Çalışması İle İlgili Bilgi Hiena 2 75 1,686 16-04-2024, Saat: 13:37
Son Yorum: Hiena 2
Capitan Tsubasa 2 Bayer Munih hack levin44 5 918 15-04-2024, Saat: 22:39
Son Yorum: Kian
Captain Tsu 1 Hack üzerine soru byzon 1 150 10-12-2023, Saat: 17:49
Son Yorum: Kikipirmansah
Tecmo cup soccer game Lucas hack exend 1 74 02-09-2023, Saat: 16:18
Son Yorum: exend
Hack Paketi Yapmak? ジャイロメ59 39 5,572 22-08-2023, Saat: 10:37
Son Yorum: Tsu-Kun34TR.

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi