Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

33 maçlık hack

Bu konu; 50 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : DreamStriker
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben 33 maclık bir hack planlıyorum ama hikaye bulamadım sizin fikriniz neler Açık Ağızlı Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
kardeşim diazın hikayesini yap coimbranın var zaten farklı takımlara gitsin ve o ready deyip sinirlenip herkesi çalımladığı hareket varya onu yapabilirsin yap bende şimdi öyle bir hack isteyecem
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Dias biraz kotu bır oyuncu gıbı Açık Ağızlı Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
olurmu kardeşim diazın o sinirlenme hareketi herkesi çalıma diziyo o genelde hiçbir oyunda yok bende bir hack isteyecem adminlerden ama istiyorsun jaironun ya da kendin bir hayali karakter yapıp onun hikayesini yapabilirsin sadece fikrimi belirtiyorum
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Dias ve jairo yu altın ikili planlıyorum
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
oha efsane olur kardeşim ya da dediğim gibi hayali bir karakter de yapabilirsin ama takımda hem diaz jairo olursa valla tadından yenmez Açık Ağızlı Gülümseme ha birde rakipleri farklı yapar mısın orijinal oyundaki gibi olmasın takımlar çok güzel hackler biliyorum hep aynı rakipleri koydukları için hiç oynamıyorum ne olursa farklı rakip olmazsa ben oynamam o hacki
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsu 1 Hack üzerine soru byzon 1 138 10-12-2023, Saat: 17:49
Son Yorum: Kikipirmansah
Tecmo cup soccer game Lucas hack exend 1 67 02-09-2023, Saat: 16:18
Son Yorum: exend
Hack Paketi Yapmak? ジャイロメ59 39 5,438 22-08-2023, Saat: 10:37
Son Yorum: Tsu-Kun34TR.
Flame Thunder(Uzun Zamandan Sonra Yapacağım Büyük Hack) Güncelleme Konusu ジャイロメ59 171 14,015 12-07-2023, Saat: 14:29
Son Yorum: yuixlsega
Captain Tsubasa 2 NES Crazy Striker EmrE Turkey Cup Hack By Crazy Striker 2017 Crazy Striker 69 7,806 02-07-2022, Saat: 09:48
Son Yorum: Memo Matsuzaza

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi