Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

CT 2 - Diğer Takımlarla Final Maçı Oynama (İstek Alınır)

Bu konu; 71 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : NBA01
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yarın oynicaktım ama dayanamadım oynadım.

Fransa vs Brezilya: Şanslı geçti. 6 SliderCannon Şuttan 4 ü gol oldu. Kalecimiz şansımdanmıdır bilinmez gayet iyi işler çıkardı. 2. yarı Coimbraya sadece 1 kere top geldi ondada gol oldu zaten. Şanstan kastım buydu Açık Ağızlı Gülümseme Coimbraya fazla top gelmemesi gayet işime yaradı. Tabi birazda ben kaçak oynamış olabilir miyim acaba Dil Çıkarma Açık Ağızlı Gülümseme Evet topu full çevirdiğim doğrudur Açık Ağızlı Gülümseme Rahat bir şekilde kazandım.

Fransa 4 - 1 Brezilya

Almanya vs Brezilya: Az daha yeniliyordum Açık Ağızlı Gülümseme Şansın yoksa CT 2 de zor zamanlar geçiriyorsun arkadaş. Oyun başı Gertise ile karşı karşıya kalaraktan 3 kere Fire Şut vurdum ve Gertise 3 ünüde avuçladı Açık Ağızlı Gülümseme Şaka gibiydi Açık Ağızlı Gülümseme Tamam Gertisenin birebirde skilleri yüksek ama 3 seferdede insan Şutu Durdur yapar mı Açık Ağızlı Gülümseme Sen 3 kere Fire Şutu birebirde avuçla ama Sidewindi bire birde ye. Şapşal Gertise Açık Ağızlı Gülümseme Sonra Zagalonun şanslı golu geldi durum oldu 1 - 1. Şanslı diyorum çünkü 133 Yumruklu Müllere Zagalonun gol atması baya sürpriz oldu. 1. yarının sonlarına doğru baktım böyle olmicak Schneiderin Enerjisi 120 olunca birebirde bu sefer çalım denedim ve golü buldum. Sonra daha yarı bitmeden penaltı oldu dedim aha yandık ama şansıma direk oldu ve 1. yarı bitti. 2. yarı Coimbra reis geldi topu ağlarla buluşturdu oldumu durum sana 1-2. Schneider sinirlenince değerleri arttı tabi hızıda yükseldi. 2. Yarı olduğu için canıda 200 lerde zaten verdim topu sürdüm Gertiseye dedim gel. Buyur abi dedi buna bir çalım gol durum 2-2. İşte asıl stres burda başladı. Acaba Coimbra gol atacak mı direkten dönecek mi Schneider ile başka bir çalım golu bulacabilecekmiyim falan. Fire Şut hiç çekmiyorum çünkü işi riske atmak gereksiz. Gol olma yüzdesi uzaktan %40, birebirde ise ilk yarı 3 kere avuçlayınca hiç ilişmedim. Sidewind denedim gene dipten bu sefer onuda avuçladı Gertise. Bide bilen bilir 2. Yarıdaki Brezilya ve 34. takım olan 1. yarıdan itibaren Coimbranın oynadığı Brezilya yıldızlar karması olmasına rağmen full Coimbraya çalışır, Coimbra reiste yardırır vurur Mach şutunu yakar keyif sigarasını golun tadını çıkarır. Ulan ilk yarı Toninho ve Jettorio nun amaçsız kendi yarı sahalarından vurduğu Driverlerle mutlu olurken onlar bile pas vermeye başladı çıldırmamak elde değil. bi karambol oldu top bizim yarı sahada ve bizim yarı sahada sadece Mülller Coimbra ve Carlos var delirirsin Açık Ağızlı Gülümseme Carlos rovaşata vurdu Müller çeldi Coimbra vurdu Müller gene çeldi en son top gene Carlosa geldi müllerle açılayım dedim voleden gol yedim hiç beklemiyordum durum 2-3. Schneider ile bir çalım golu daha buldum Sinirlenmenin verdiği avantajla ve skor 3-3. Sonra Coimbra geldi gene bir koydu dedim aha gol. İşte Müller baba orda devreye girdi sen hayırdır velet dedi topa bir yumruk. Ben sevinçten dört köşe tabi. Akabinde yumruktan dönen top bana gelmesin mi Açık Ağızlı Gülümseme Direkt Schneidere verdim son kalan 60 Enerjisi ile bir çalım daha denedim ama Gertise sende iyi alıştın haa diyerekten topu avuçladı. Öyle böyle derken dk 3:00 kayıp zaman müziği kulağımda. Coimbra ya top gelmese bari diye dua ediyorum. Top Neide pas attı bariz belli Coimbraya attığı ama Kaltz reis orda araya girdi dedi sen kimin sahasında kime şekil yapıyorsun dedi topu çeldi ben parti kur oy verelim Kaltz reizzz die bağırdım tabi. Neyse top bizde dk 2:50 tabi tak kafa cereyan etti dedim bende Schester gibi adam varken neden Schneideri sömürüyorum çalım çalım die attım Schtere çalım denedim Gertise topu çeldi korner oldu. Son 1:00 dk falan aldım Schesteri dışarı verdim topu kornerden kulağımda Nazi Marşı yardırıyorum. Amaral, Dottil, Dircil, Santamario ve Toninho bana girmiş utanmasa Benchten Roberto da gelicek o derece ama baba Schester affedermi bunları bir dizdim çalıma bi ona bi ona Bench ağlıyo yeter die Schter baba durmuyor. Sıra geldi Gertiseye dedim onada bir çalım yok Gertise topu çeldi ama oda nesi ? Dönen top Kaltz reise geldi. 5 kişi zaten pert dk 0:00 hakem saatine bakıyor. Dedim ya Allah bismillah vurduğun gol olsun Kaltzım. Vurdum top ayaktan çıktı ben saldım kolu dua ediyorum. Top birine takıldı dedim 5 kişi yerde değilmi bu nedir lan die bi baktım Coimbra, Bruce Lee gibi uçan tekmeyle geliyor aha tuttu derken Top ayağına deyip devam etti ve ağlara doğru giderken DIN die bir ses dedim BEN ŞANSIMI S.... neden Direkt NEDEN derken maçta hiç yüz vermediğim, adete bir kurtarıcı süper kahraman gibi gelen çirkin kral Margus topu tamamladı ve maçı kazandım. Orjinal oyunu oynarken bile bu kadar strese girmedim yeminle bak. Bide kendime söz verdim iki maçtada ilk oynadığım skoru anlatıcam buraya die o yüzden rezil olmayalım die ciddi oynadım Açık Ağızlı Gülümseme

Almanya 4 - 3 Brezilya
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: CT 2 - Tek Maçlık Hack Derlemesi (Fransa, Almanya vb.) - Yazar: NBA01 - 29-05-2017, Saat: 05:52

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa 2 - Final Evolution (2023 Versiyon) Hiena 2 279 6,597 17 dakika önce
Son Yorum: Qelen
2. Hack İspanya Final Kupası Ramon Victorino 21 3,212 21-04-2024, Saat: 18:28
Son Yorum: ozan55
Captain Tsubasa 2 - Final Evolution Hiena 521 33,671 21-04-2024, Saat: 10:35
Son Yorum: jewel
2.Hedef-İstediğin Rakiple Oynama Modu Jun Misugi 172 9,752 18-04-2024, Saat: 23:31
Son Yorum: Nasr
Captain Tsubasa 2 - SHIN [Super Striker] / [Ve Final...] Hiena 158 11,574 10-04-2024, Saat: 21:07
Son Yorum: fhguugg25

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
7 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Jun Misugi (26-04-2024, 18:05), Derman Kapalı (08-04-2024, 10:40), ozan55 (21-04-2024, 18:45), Desmond_405 (28-03-2024, 15:14), fhguugg25 (03-04-2024, 12:03), Nasr (19-04-2024, 00:47), gktkznc (16-04-2024, 21:16)

Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi