Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa 1 (FC) İngilizceleştirme / Türkçeleştirme Projesi -GÖNÜLLÜ ARANIYOR!-

Bu konu; 14 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : knighTeen87
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar,

Beni yanlış anladınız ve alınganlık yapıyorsunuz gereksiz yere.

Ben hack'leri eleştirirken bu siteden bir örnek vererek söylemedim.

Benim kastım şu, hack'i herkes öğrenerek yapabilir, ama önemli olan herkesin yapamayacağı önemli işler çıkartmak, tabi amacınız ilgi görmesiyse. Yoksa insan sadece kendi zevki için en acayip işleri bile yapabilir.

Bir düşünün mesela, Fransız bir adamsınız ve internette "Kaptan Emre Şampiyonlar Ligi" diye bir hack var misal (kendi ismim üzerinden uydurdum), oynamak için ilginizi çeker mi?

Diğer bir tarafta da movie'lerden birini ele alan, oradaki maçı aynen yapmanıza imkan veren bir hack var, hangisini tercih edersiniz?

Dikkat ettiyseniz ben çok yetenekli arkadaşlar olduğunu fakat bu yeteneklerini yanlış yönde kullandıklarını ifade ettim sadece. Kimseyi hor görmedim ya da aşağılamadım. Ama bir işe saatlerinizi gömdükten sonra sessiz sedasız kaybolması tabi ki de emek harcayanı üzer. Bu sebeple naçizane fikrimi dile getirdim sadece.

Sevgiler, saygılar
[Resim: 1274.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Captain Tsubasa 1 (FC) İngilizceleştirme / Türkçeleştirme Projesi -GÖNÜLLÜ ARANIYOR!- - Yazar: knighTeen87 - 08-05-2017, Saat: 17:11

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
CT2 - Zhangjianihao Hack (V10) Türkçeleştirme Çalışması İle İlgili Bilgi Hiena 2 81 2,225 1 saat önce
Son Yorum: Jun Misugi
Capitan Tsubasa 2 Bayer Munih hack levin44 5 975 15-04-2024, Saat: 22:39
Son Yorum: Kian
En İyi 5 Captain Tsubasa 2 hacki? Jun Misugi 20 5,556 14-03-2024, Saat: 01:28
Son Yorum: AlphaT®.NET
Captain Tsu 1 Hack üzerine soru byzon 1 170 10-12-2023, Saat: 17:49
Son Yorum: Kikipirmansah
Captain Tsubasa 2 Vol II Final Evolution Şifrelerim :) Claudio Meon 40 5,491 28-01-2023, Saat: 22:39
Son Yorum: kurtgeliyor33

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Kian (29-04-2024, 01:09)

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi