Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Kalemize Aldığımız 5. Kaleciye Seçenek Seçimi Sırasında Yakın Görünüm Verme

Bu konu; 18 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hiena
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(12-02-2017, Saat: 17:11)Crazy Striker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eline sağlık bu benim dün bahsettiğim konuydu sanırım ;)

Evet drive şut konusunda sonra dün bahsetmiştim ya kaleciler içinde araştırma yapacağım diye. Gerçi benim bahsettiğim Morisaki ve Wakabayashi' nin arasıra çıkan sinirlenmelerini Renato ve Wakashimazu için drive şuttaki gibi çoğaltmaktı ama denemelerim sonuçsuz kaldı. Doğru kodları bulmak gerekiyor. Araştırmalarım devam ediyor.

Bu ise hep aklımda olan bir şeydi ve diğer konuyu incelerken burayı farkettim ve 5. kaleci içinde yakın görünümü hallettim. Oyunum içinde bu gerekliydi. Bir maçta rakip bir kaleciyi kaleme almıştım ve bu sayede ona da yakın görünüm verebileceğim.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: RE: Kalemize Aldığımız 5. Kaleciye Seçenek Seçimi Sırasında Yakın Görünüm Verme - Yazar: Hiena - 12-02-2017, Saat: 17:58

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Wakashimazuda Olduğu Gibi Kalecilere Özel Yumruk Sahnesi Verme bakgal 36 2,310 Dün, Saat: 01:16
Son Yorum: Osman
İstediğimiz Şut, Pas, Çalım vb. Teknikleri Farklı Oyunculara Farklı İsimle Verme bakgal 24 1,675 Dün, Saat: 01:13
Yakın Görünüm Değiştirme (Sorunsuz) Hiena 29 2,051 Dün, Saat: 01:00
Yakın Görünüm Renk Ofsetleri AlphaT®.NET 75 5,442 Dün, Saat: 00:59
Golü Atan Her Oyuncunun Kendi Yakın Görünümünün Çıkmasını Sağlama Hiena 37 3,097 Dün, Saat: 00:52

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 4 Ziyaretçi