Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Bir Oyuncuya İstediğiniz Kadar Maçta İstediğiniz Yakın Görünüm Forma Rengini Verme

Bu konu; 83 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hiena
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(19-04-2017, Saat: 23:32)Hiena Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @bakgal

Daha önce teknik isimlerini oyuncu kodu girerek ona özel kılma konusundaki gibi forma renklerinde de benzer kodlar kullanmıştım biliyorsun. Şimdi o kodlarla çalım sırasında her oyuncunun kendi yakın görünümü çıkıyordu ama kayma sırasında kayan oyuncu kaydığı kişinin forma rengini alıyordu. Şimdi ben son verdiğin açma kapama kodlarından sonra 2 kodu da 26 yaptım ve bir iki oyuncuda kayma sırasında kendi yakın görünümü çıktı.

Mesela Lorimar ve Babington' du sanırım, bunlar kaydığı zaman oyuncu farklı forma renginde olsa da kendi yakın görünüm forma renkleriyle kaydılar. Yani buda gösteriyor ki iş hem forma renk açma kapama kodlarında ve birde her oyuncu kodundan sonra gelen 2. kodda oluyor.

Mesela ilk 2, 3 oyuncuda bu 0C dir ve sonuncuda da 08 dir. İşte ben bunları değiştirdiğim zaman kayan ve çalım atan Lorimar ve Babington iken bunların yerine Izawa'' nın forma rengi çıktı. Bence doğru kodları bulabilirsek aynı yakın görünüme sahip oyuncular aynı maçta kendi forma renkleriyle oynayabilirler.

Sende tekrar bi baksan buna. Oyunu altta verdim. 3FD20 ofsetinde forma renk açma kapama kodları ve oyuncu açma kapama kodlarında bitiyor iş. Bu oyuncu kodlarından 2 kod sonrasındaki 0C ve 08 kodlarını 4' er veya 5' er arttıracak şekilde de deneyebiliriz aslında. Bu şekilde olabilir çünkü bu şekildeki A0 00 B1 34 gibi kodlarla oyuncu kodunun bulunduğu birçok özellikte kodlar 5' er veya 4' er artıyor ya, bence doğru kodları bulursak çalım sırasında da, kayma sırasında sorunsuz bir şekilde her oyuncunun forma rengi olacaktır.
Pierri oyuna aldıktan sonra hepsinin forma rengi Pierinki oluyor.Açma kapama koduyla bir alakası yok.Oyuncu kodu olduğu için oluyor.Önemli bir konu üzerinde çalışıyorum.O konu bittiğinde bu konuya tekrar döneceğim.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Bir Oyuncuya İstediğiniz Kadar Maçta İstediğiniz Yakın Görünüm Forma Rengini Verme - Yazar: bakgal - 20-04-2017, Saat: 18:23

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Bir Özel Kurtarışı Birden fazla Kaleciye Verme ve Yakın Görünüm Ekleme bakgal 11 1,464 1 saat önce
Son Yorum: Osman
CT2 Tüm Oyunculara İstediğimiz Skili Verme bakgal 27 1,535 1 saat önce
Her Maç Oyunculara Farklı Skill Değerleri Verme bakgal 32 2,837 1 saat önce
İstediğiniz şutu istediğiniz maçta açma! Tsumax 31 2,356 1 saat önce
Mağlup Duruma Düştüğümüzde İstediğimiz maçta Kaleci Leveli Artırma bakgal 30 2,797 1 saat önce

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
DiegodeArgentina (06-04-2024, 16:34)

Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi