Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Bir Oyuncuya İstediğiniz Kadar Maçta İstediğiniz Yakın Görünüm Forma Rengini Verme

Bu konu; 83 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hiena
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar linkte güncelleme yapılmıştır. Bakgal arkadaşımız normal forma renklerinde Sao paolo için ayrı, Nankatsu için ayrı kodları ve farklı maçlarda doğru açma-kapama kodlarını bulmasından sonra, onun konusunu güncellemesiyle beraber, bende ona uygun olarak aynı şekilde gerekli güncellemeleri yaptım.

Baştan itibaren Sao paolo maçları için ayrı, Nankatsu' lu bölümlerle beraber, her iki bölümle beraber ekstra maçlar ve birden fazla oyuncu için gerekli örnek anlatımlar hazırladım. Bir oyuncuya hangi bölümde veya kaç maçta forma rengi vermek istiyorsanız buna uygun olan örnek anlatımdaki kodları uygulayacaksınız.

İşin en önemli kısmı açma kapama kodlarıdır. Forma renk açma-kapama kodları gibi takım açma-kapama kodları da vardır. Bunları doğru bir şekilde girerseniz istediğiniz sayıda oyuncu ve istediğiniz kadar maçta bir oyuncuya farklı forma rengi verebilirsiniz.

Takıldığınız yerlerde yine bu başlık altında sorularınızı sorabilirsiniz.

Doğru kodları bulan ve diğer konuda birçok örnek açıklamalarla konuyu daha anlaşılır kılan bakgal arkadaşımıza da emekleri ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.

bakgal arkadaşımızın paylaştığı normal forma renklerinde de aynı işlemleri yapabilmek için aşağıdaki başlıkta bulunan konuyu inceleyebilirsiniz.

Bir Oyuncuya İstediğiniz Kadar Maça Forma Rengi Verme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Bir Oyuncuya İstediğiniz Kadar Maçta İstediğiniz Yakın Görünüm Forma Rengini Verme - Yazar: Hiena - 07-04-2017, Saat: 20:24

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Mağlup Duruma Düştüğümüzde İstediğimiz maçta İstediğimiz Oyuncunun Levelini Artırma bakgal 35 3,098 Dün, Saat: 01:22
Son Yorum: Osman
Wakashimazuda Olduğu Gibi Kalecilere Özel Yumruk Sahnesi Verme bakgal 36 2,308 Dün, Saat: 01:16
Her Maçta Şut, Pas, Çalım vb. Tekniklerin İsmini Değiştirme Hiena 19 1,880 Dün, Saat: 01:14
İstediğimiz Şut, Pas, Çalım vb. Teknikleri Farklı Oyunculara Farklı İsimle Verme bakgal 24 1,667 Dün, Saat: 01:13
Yakın Görünüm Değiştirme (Sorunsuz) Hiena 29 2,050 Dün, Saat: 01:00

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
DiegodeArgentina (06-04-2024, 16:34)

Görüntüleyenler: 3 Ziyaretçi