Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Bir Oyuncuya İstediğiniz Kadar Maçta İstediğiniz Yakın Görünüm Forma Rengini Verme

Bu konu; 83 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hiena
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bende öyle düşünüyorum. Birden fazla maç için oluşturulduğu için olmuyor. Yada belki doğru kodlar bulunursa olabilir. Neyse artık yapacak bir şey yok, biraz alan harcayacağız. 2 takım için kod girmişken ten ve saç renkleri ile beraber değiştirip her ikisini de daha farklı 2 oyuncuya veririm.

Bu arada en azından o yer gösterim ile girdiğimiz 16 kodluk forma renk kodları için 16. Japonya' nın forma renklerini kullanabiliriz.

3BD4F ofsetinden itibaren 16. Japonya’ nın forma renkleri var. 3BDCF ye kadar 8 oyuncunun forma renk kodları var ve buraların yerini gösterip bunları o oyuncularımız için kullanabiliriz.

İlginç olan Japonya milli takımı ile aynı renkte olmasına ve tek yakın görünüm kodu ile bu 2 takımda oynamalarına rağmen bu şekilde birkaç oyuncu için forma rengi oluşmuş ve bunlar boşta kalmış. Bu yüzden bunları bu şekilde kullanabiliriz.

Bu arada bu yakın görünümün ilk yer gösterme ofseti olan 282EB ofsetinden biraz geriye gidip normal forma renklerinde de bunu uygulayabilir miyiz diye bazı araştırmalar yaptım. benzer yer gösterme kodlarını kullanıp boş bir yere bu kodları girip normal forma renklerini A9 lardan sonrasına girdim ama bütün oyuncuların forma rengi karıştı ve sürekli her hareketlerinden sonra dönüşümlü olarak değişiyordu.

Ben o normal forma renkleri içinde bu durumun olacağını tahmin etmiştim ama olmadı. Bilmiyorum belki doğru yeri bulamadım. Bulabilirsek belki bu kodlarla olabilir. Sonuçta buda forma rengi. Tabi farklı kodlarında kullanılması gerekiyor olabilir.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Bir Oyuncuya İstediğiniz Kadar Maçta İstediğiniz Yakın Görünüm Forma Rengi Verme - Yazar: Hiena - 23-01-2017, Saat: 11:10

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Mağlup Duruma Düştüğümüzde İstediğimiz maçta İstediğimiz Oyuncunun Levelini Artırma bakgal 35 3,099 Dün, Saat: 01:22
Son Yorum: Osman
Wakashimazuda Olduğu Gibi Kalecilere Özel Yumruk Sahnesi Verme bakgal 36 2,309 Dün, Saat: 01:16
Her Maçta Şut, Pas, Çalım vb. Tekniklerin İsmini Değiştirme Hiena 19 1,881 Dün, Saat: 01:14
İstediğimiz Şut, Pas, Çalım vb. Teknikleri Farklı Oyunculara Farklı İsimle Verme bakgal 24 1,669 Dün, Saat: 01:13
Yakın Görünüm Değiştirme (Sorunsuz) Hiena 29 2,050 Dün, Saat: 01:00

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
DiegodeArgentina (06-04-2024, 16:34)

Görüntüleyenler: 4 Ziyaretçi