Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Bir Oyuncuya İstediğiniz Kadar Maçta İstediğiniz Yakın Görünüm Forma Rengini Verme

Bu konu; 83 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hiena
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Evet, ona hiç dokunmadım zaten. 1. ve 2. oyuncu için o 2. sıradaki kodları kullandım, 1. oyuncuda problem yoktu ama 2. ve 3. oyuncu için bu durum olmadı.

Bu arada sen o girdiğin takım koduna göre o maçı açıyorsun değil mi? Zira o takım kodlarından önceki yer göstermeler ile 00 koduna sahip Sao Paolo maçlarında forma rengi değişiyor. Acaba sen buna bakmış olmayasın.

Bende F000 lı bölümleri kullanıyorum. Ama boş bölümler arasında fark yok, her yerde geçerli bu özellik.

Sen bunu uyguladığın romu bana göndersen de ben bir kontrol etsem, belki yanlış bir şey yapıyorumdur.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Bir Oyuncuya İstediğiniz Kadar Maçta İstediğiniz Yakın Görünüm Forma Rengi Verme - Yazar: Hiena - 20-01-2017, Saat: 18:59

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Bir Özel Kurtarışı Birden fazla Kaleciye Verme ve Yakın Görünüm Ekleme bakgal 11 1,463 51 dakika önce
Son Yorum: Osman
CT2 Tüm Oyunculara İstediğimiz Skili Verme bakgal 27 1,535 53 dakika önce
Her Maç Oyunculara Farklı Skill Değerleri Verme bakgal 32 2,837 54 dakika önce
İstediğiniz şutu istediğiniz maçta açma! Tsumax 31 2,356 1 saat önce
Mağlup Duruma Düştüğümüzde İstediğimiz maçta Kaleci Leveli Artırma bakgal 30 2,797 1 saat önce

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
DiegodeArgentina (06-04-2024, 16:34)

Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi