Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Mangaya ve Animeye Paralel Hacklerinin Devamı

Bu konu; 9 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Jun Misugi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
merakla bekliyorum acaba italya macı oncesi drive sut cekilirmi senaryo oyleydi cunku herkesi çalımlayıp
drive sut cekiyordu
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Aslında biz de adeta birebir bir senaryo yapmak istiyoruz fakat elimizdeki olanaklar kısıtlı maalesef
ara sahneler,oyuncular,özel hareketler CT Animesi ile kıyaslandığında yeterli gelmiyor.
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Sana katılıyorum gercekten senaryolar kısıtlı mesela topla koşarken bu senaryo  ¡¢&¦´¦Ü¦h©a«m®ê®ñ±'³î³.µ.µÈ¶1·è.ù.û..éßêíXÜñ.ì.ù.û.nø.ó.õ.íhò. hex editörde daha degisik olur bu kod biliyorsundur sen
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
@DreamStriker

İş değişikliği yaptım ve 9, 10 lara kadar çalışıyorum. Bizim burada özel sektör bu kadar acımasız maalesef! Kızgın - Sinirli Bundan sonra yarım saat yol, sonrasında Namaz, Dini bilgiler, yemek, kişisel bakım [banyo, tıraş vs.] derken birçok gün hiç bilgisayarı bile açamıyorum maalesef. Son zamanlarda haftada bir girebiliyorum ancak. Bu durum daha ne kadar devam eder bilmiyorum ama ne yazık ki elimden bir şey gelmiyor. Haftada bir izin günüm oluyor ve olursa o günlerde, birde erken çıkabileceğim ve işimin olmadığı günlerde bir şeyler yapmaya çalışırım artık.

Son aşamaya gelmiştim; ara sahneler ve bazı ufak ayarlamalar kalmıştı ama vakit problemi nedeniyle ne yazık ki uzun bir zamandır buna vakit ayıramadım ve ayıramayacağım gibi de duruyor. Bazen ara sahneleri iptal ederek, son ayarlamaları yapıp, artık paylaşayım istiyorum ama öylede çok eksik kalacak ve onca emeğe değmeyecek ve beklentileri karşılayamayacak. Ama sadece size verdiğim sözden dolayı bir şekilde bitirip sizlere sunmaya çalışacağım.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Animeye Uygun Yaptığım Oyun Hakkında... Hiena 160 13,609 19-08-2017, Saat: 13:49
Son Yorum: kamisori37
Captain Tsubasa - Mangaya Paralel Hack Serisi KaTiL_KaaN1998 20 5,460 22-01-2016, Saat: 20:19
Son Yorum: kojirohyuga03
CT2 Hacklerinin Yıllara Göre Değişimi ジャイロメ59 8 2,161 24-11-2013, Saat: 10:12
Son Yorum: marvel_4

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi