Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

En İyi 5 Captain Tsubasa 2 hacki?

Bu konu; 20 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Jun Misugi
Anket Başlığı: En beğendiğiniz 5 CT-2 Hacki
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Wild Striker Born
16.07%
9 16.07%
Fighting For Dignity
14.29%
8 14.29%
Ct2 Hyuga'nın İhaneti
7.14%
4 7.14%
Hack Projesi 25.07.2013
5.36%
3 5.36%
Captain Tsubasa 2 Last İmpact
8.93%
5 8.93%
Captain Tsubasa 2 Legendary Cup, Artamiel's Revenge by JairoM59
10.71%
6 10.71%
CT 2 Great Keeper
5.36%
3 5.36%
ayaz hack by 2013 (final oyunu)
8.93%
5 8.93%
CT4 FoR CT2
17.86%
10 17.86%
Captain Tsubasa 2 - Secret Weapons
5.36%
3 5.36%
Katılımcı sayısı: 56 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(01-08-2016, Saat: 10:59)MompresaN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sen ve bu iş ile uğraşan diğer hack yapan birçok arkadaşın ;) iyi denecek hack oyunlarını beğendim ;) lakin en iyi dersen Fighting For Dignity ve Cayosa (Oyunun adını bilmiyorum) derim

Genel itibariyle tekniklerin uyarlanma biçimleri diyebilirim ;)

Öncelikle güzel yorumun için teşekkür ederimGülümseme
En iyi 5 diyorum sıralama yapabilirsin 1.,2. gibi
sayı yükselebilir zamanla (en iyi 10 gibi)
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Benim Hackim Neden Yok Acaba Ankete Giremiyecek Kadar Kötümüydü? Ve Hatırlanmamışsam Demek ki Arkadaşlığımda Hackim de Kötü Demektir Kendimi Sorgulamalıyım...Açıkçası Ben Hatırlattıktan Sonrada Eklemenize Gerek Yok Hackimi Ankete.Bunun Dışında Cayosaya Oyum Şu An En İyisi Cayosa...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(01-08-2016, Saat: 13:33)Crazy Striker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim Hackim Neden Yok Acaba Ankete Giremiyecek Kadar Kötümüydü? Ve Hatırlanmamışsam Demek ki Arkadaşlığımda Hackim de Kötü Demektir Kendimi Sorgulamalıyım...Açıkçası Ben Hatırlattıktan Sonrada Eklemenize Gerek Yok Hackimi Ankete.Bunun Dışında Cayosaya Oyum Şu An En İyisi Cayosa...

Emre o tamamen benim unutkanlığım şöyle anlatayım
İlk anketi açacağım zaman arkadaşlardan birkaç öneri bekledim yorum olarak şu hack bu hack vs ona göre birkaç ekleme yaptım.Diğer birçok kişinin de birçok hacki yok bu onların hacklerinin kötü olduğunu mu gösterir? Düşünsene tüm hackleri eklediğimiGülümseme)Anketten konu görünmez. sen ilk 5'ini yaz ona göre bende ekleyeyim.Arkadaşlığını ve hacklerini de bu ölçmemeli diye düşünüyorum.Her ikisi de değerlidir.
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Onur, Ne Bileyim Kendimi Kötü Hissettim Bazen Böyle Soruları Sormak Ve Görüşlerinzi Almak Gerekiyormuş Bunlar Arkadaşlıklarımızı Dahada Sıkılıaştırıyor Demekki Verdiğin Bu Cevap İkna Edici Oldu.Benimde Yanlış Düşündüğümü Anladım Gayet Haklısın Sende Birçok Kişinin De Bir Çok Hacki Yok.

Bunun Dışında Cayosanın Tüm Hackleri Güzel Şöyle Bir Düşümcem de Var Misal Gabrielm59 Hackin Videosu Var Ama Hackin Linki Bile Yok Oynayamadığımız Hackleri Ankete Koymak Doğrumu Bilemiyorum.Cayosada Tam Buarada Ayrılıyor Yaptığı Hackleri Paylaşmış ;)
Biliyorsunki Ben Manga Özlü Veya Orjinal Hackler Seviyorum
1. Cayosa Hackleri
2. Olarak Barışın Hack Projesi 25.07.2013 hacki Gayet Beğendiğim Bir Hacktir
3. Olarak Wild Striker Born
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(01-08-2016, Saat: 14:22)Crazy Striker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onur, Ne Bileyim Kendimi Kötü Hissettim Bazen Böyle Soruları Sormak Ve Görüşlerinzi Almak Gerekiyormuş Bunlar Arkadaşlıklarımızı Dahada Sıkılıaştırıyor Demekki Verdiğin Bu Cevap İkna Edici Oldu.Benimde Yanlış Düşündüğümü Anladım Gayet Haklısın Sende Birçok Kişinin De Bir Çok Hacki Yok.

Bunun Dışında Cayosanın Tüm Hackleri Güzel Şöyle Bir Düşümcem de Var Misal Gabrielm59 Hackin Videosu Var Ama Hackin Linki Bile Yok Oynayamadığımız Hackleri Ankete Koymak Doğrumu Bilemiyorum.Cayosada Tam Buarada Ayrılıyor Yaptığı Hackleri Paylaşmış ;)
Biliyorsunki Ben Manga Özlü Veya Orjinal Hackler Seviyorum
1. Cayosa Hackleri
2. Olarak Barışın Hack Projesi 25.07.2013 hacki Gayet Beğendiğim Bir Hacktir
3. Olarak Wild Striker Born

Ne zaman soru sormak,dertleşmek,fikir alışverişi yapmak istersen ben burdayımGülümsemeSitede olmasam da birçok kişi bana ulaşabilir bazı arkadaşlarda telefon numaram var,sosyal medya hesaplarıma da eklilerGülümseme
Birçok kişinin birçok hacki yok dediğin gibi maalesef:Hack konusunda herkes paylaşımcı değil,hacki yapanlar hem hack konusunda hem kodlar konusunda bencil davranabiliyor.Bazılarının da vakti olmuyor,işleri çıkabiliyor,verileri silinebiliyor vs.Hack var link yok şahsi fikrim:Tamamen şov amaçlı...Hatta bazen video montajlama olduğunu bile düşünüyorum.Aslında bizim hack zannetiğimiz video montajı..
Cayosa nickli arkadaşı bu konuda ben de takdir ediyorum hackleri de bazı animasyonları fazla abartılı olması dışında keyifle oynanabilir.
Son olarak hackimi beğendiğin için teşekkür ederim.Senin de ankette olmasını istediğin en az bir hackin mutlaka vardır.Bizimle paylaşırsan ankete ekler ve sevinirim.
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Ankettei hacklerden sadece birkaçını biliyorum. Uzun bir ara verdim ve o süreç içinde yapılan çalışmalar var. Çoğuna bakamadım. Anket sonuçlarını görmek için Final Evolution seçtim ki en yüksek oy oranı da ondaymış zaten. Beğendiğinize sevindim. Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsu 1 Hack üzerine soru byzon 1 138 10-12-2023, Saat: 17:49
Son Yorum: Kikipirmansah
Captain Tsubasa 2 Vol II Final Evolution Şifrelerim :) Claudio Meon 40 5,276 28-01-2023, Saat: 22:39
Son Yorum: kurtgeliyor33
Captain Tsubasa 2 NES Crazy Striker EmrE Turkey Cup Hack By Crazy Striker 2017 Crazy Striker 69 7,808 02-07-2022, Saat: 09:48
Son Yorum: Memo Matsuzaza
Captain tsubasa 2 Hack Benim yolum (Deneme aşamasında) TrollHead221 11 3,201 14-04-2022, Saat: 17:38
Son Yorum: zeus 61
Captaın Tsubasa 2 Nes Oyunundaki Olması Gereken 4 Özellik mekani99 3 142 25-01-2022, Saat: 18:52
Son Yorum: Tsumax

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi