Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Kutabare SK 8. Bölüm - Beklenmedik Gelişme

Bu konu; 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Kojiro Hyuga
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8.Bölüm

Fikstür çekilmişti ve Kutabare SK’nın rakipleri belli olmuştu. İlk maç deplasmandaydı ve maç saati 21:00 olarak belirlenmişti. Saat 16:00'da başladıkları antrenmanı sadece 1 saat devam ettirdiler ve antrenman bitiminde, oynayacakları maç hakkında konuşmaya başladılar:

Mahir: Beyler, ilk maçımıza sadece birkaç saat kaldı. Deplasmanda oynayacağız ama bu bizim için bir sorun olmamalı. Gökmen, Gebze FC oyuncularını tanıyor ve şimdi bize onlarla ilgili bilgiler verecek.

Gökmen: Beyler, Gebze FC oyuncuları kaleci Gürcan haricinde pek güçlü değil. Çok fazla zorlanmayız ancak, gol yollarında sıkıntı çekebiliriz. Ufuk ve Mahir, takımımızda sert şut çekenler sizlersiniz, Gürcan’ı geçebilmemiz için size ihtiyacımız olacak. Az önce de söylediğim gibi, kale haricinde sorun yaşamayız. Söyleyeceklerim bu kadar.

Ufuk: Öyleyse bende maç kadrosunu açıklayım. Kalecimiz Fatih, savunmada ben, Mahir ve İsmail, orta sahada Mustafa ve Emrullah, forvette ise Gökmen. İyi bir oyun ortaya koymalı ve galip gelmeliyiz, anaşıldı mı?

Tüm takım: Evet!!

Bu konuşmadan sonra herkes evine gitti ve maç saatini beklemeye başladı. Bu sırada Mahir ve Ufukta evlerine giderken İsmail de onlarla gitti ve eve vardıklarında yaklaşan maç hakkında konuşmaya başladılar.

İsmail: Gökmen’in anlattıklarına bakacak olursak ilk maçımızda pek sorun yaşamayacağız. Yalnız, birkaç özel şut öğrenebilseydik biraz dahada rahat olabilirdik.

Ufuk: Önce uzaktan şutlarla kaleciyi yoklarız, bakalım Gökmen’in dediği gibi mi? Sonuç alamazsak içeri doğru ortalarla şansımızı deneriz. Mahir ve ben İkiz Şut üzerinde hala çalışıyoruz ancak mükemmelleştirmemiz biraz zaman alacak. Bu yüzden bu maçta denemeyeceğiz.

Mahir: Beyler şimdilik bunları boşverin. Maç saatine kadar dinlenelim, zaten maç içinde herşeyi göreceğiz. Ben biraz uyuyacağım, gideceğimiz zaman uyandırırsınız beni.

Ufuk: Lan ne kaygısız adamsın oğlum sen ya Gülümseme . Biz burada maçı kaybetmemenin derdindeyiz sen ne düşünüyorsun.

Mahir: Ne yapayım lan o zaman sığır Açık Ağızlı Gülümseme

Ufuk&İsmail: Neyse lan hadi yürü git yat. Biz uyandırırız seni.

Mahir: İnşallah. Açık Ağızlı Gülümseme

Bu sırada Ufuk ve İsmailde biraz dinlenmeye karar verdiler ve evin önünde çay ve bisküvi eşliğinde sohbet ettiler. Birazda video oyunları oynadılar ve artık zaman geldi. Mahir’i uyandırdıktan sonra tüm takım toplandı ve maçın oynanacağı halı sahaya doğru yola koyuldular. 45 dakika sonra halı sahaya geldiler ve rakip takımla ve maçın hakemiyle tanıştılar. Gökmen ve rakip kaleci Gürcan arasında kısa bir konuşma geçti.

Gürcan: Gökmen nasılsın kardeşim?

Gökmen: İyiyim kanka sen nasılsın?

Gürcan: İyiyim sağol. Yine bir araya geldik ama bu sefer rakibiz malesef. Bol şanslar, ikimize de.

Gökmen (Kendinden emin bir şekilde): Sonunda galip gelen taraf biz olacağız dostum.

Gürcan: Hmm, kendine çok güveniyorsun. Ama benim kalecilik yeteneklerimi biliyor olmalısın, yanılıyor muyum?

Gökmen: Yetenekli olduğunu biliyorum tabi ki ama seni ve takımını mutlaka yeneceğiz.

Gürcan (Gülerek): Göreceğiz.

Bu sırada hakem iki takımında kaptanını yanına çağırdı. Kaptanlar el sıkıştıktan sonra para atışı yapıldı ve maça Gebze FC başlayacaktı. Herkes sahadaki yerini aldı ve hakemin düdüğüyle maç başladı. Fakat o da ne? Gökmen tüm gücüyle Kadir’in üstüne doğru koştu ve topu söktü aldı. Şimdi orta saha oyuncusu Uğur’un üstüne doğru koşuyor, Uğur’dan sert bir kayarak müdahale geldi fakat Gökmen zor da olsa Uğur’u geçti ve hemen şut pozisyonu aldı. Gürcan’ın soluna yerden sert bir şut çekti. Top kaleye sert bir şekilde gidiyor ancak Gürcan topu yakaladı ve bekletmeden Aykut’a verdi. Aykut birkaç adım attıktan sonra topu Kadir’e yolladı. Kadir topla beraber ilerlerken karşısına Mahir çıktı fakat Kadir topu diğer forvet oyuncusu Muhammet’e attı. Muhammet bekletmeden şutunu çekti fakat Ufuk’tan bir Kontra Şut geliyor. Uğur topa müdahale etmeyi deniyor ancak yetişemedi. Ardından Mustafa topa müdahale etmeyi denedi fakat şutun gücünden dolayı savruldu. Kaleci Gürcan çift yumrukla topu uzaklaştırmayı deniyor ancak bu sert topu durduramıyor ve top ağlarda, goll. Kutabare SK takımı şimdi 1-0 öne geçti.

Gürcan: Lanet olsun! O şut da neydi öyle?!

Mustafa&Muhammet: Özür dileriz kaptan. Biz de anlamadık valla’ o şutun nasıl geldiğini.

Gürcan: Gökmen’in takımında böyle bir oyuncu varmış demek, bu işleri daha ilginç bir hale getiriyor… Beyler, toparlanın ve onlara bu golün karşılığını verelim. Bir gol hiçbir şey değil.

Gebze FC Oyuncuları: Evet kaptan!!!

Santra için Gebze FC forvetleri tekrar orta sahaya geldi ve hakemin düdüğüyle maç yeniden başladı. Kadir’den Uğur’a bir pas, Uğur da bekletmeden savunmadaki arkadaşı Kenan’a pas verip Muhammet ile birlikte hızla rakip kaleye koşmaya başladı ama karşılarında Emrullah ve Mustafa çıktı ve iki oyuncuyu da sıkı bir şekilde marke ediyorlar. Bu sırada Kenan topla beraber hızlıca ileri koşuyor ve karşısına Gökmen çıktı. Gökmen’e bir feyk denemesi yaptı ancak işe yaramadı ve Gökmen sert bir şekilde Kenan’ın üstüne doğru koşuyor fakat Kenan bu kez Gökmen’i geçmeyi başardı ve sağ taraftan hızlıca koşuyor. Bu kez karşısına Mahir ve Ufuk çıktı ama Kenan iki kardeşin geldiğini görünce topu hemen Kadir’e pasladı. Aynı anda Uğur Mustafa’nın markajından kurtulup boşa çıktı ve o da rakip kaleye koşmaya başladı ve şimdi karşılarında sadece İsmail var. İsmail doğruca Kadir’in üstüne koşuyor ama Kadir Uğur’a pas verdi ve Uğur tam şutunu çekmek üzereyken Fatih kalesinden çıkıp topa müdahale etti ve ilerde boşta olan Gökmen’e pas verdi. Gökmen topla beraber son hızla kaleye doğru koşuyor ve bu sırada Gürcan da Gökmen’e doğru koşmaya başladı. Gökmen rakip yarı sahanın ortasında şut pozisyonu aldı ama şut çekecekmiş gibi yapıp topu sol kanatta boşta duran Mahir’e pasladı.

Gürcan: Olamaz!!!

Aykut: Atamayacaksın!!

Ufuk&Fatih: Hadi Mahir, yaz ikinci golü de…

Mahir kaleye çok sert bir şut çekti ancak bu esnada Aykut Mahir’in ayağına çok sert bir müdahalede bulundu fakat Mahir yine de şutunu çekebildi. Gürcan topa yetişmek için koşsada yetişemedi ve top ikinci kez Gebze FC ağlarında. Kutabare SK şimdi 2-0 önde ve dakika 21 . Fakat bu esnada Mahir’e yapılan müdahaleden sonra Mahir bir sakatlık yaşıyor ve hakem Gebze FC’den Aykut’a kırmızı kart gösterdi.

Ufuk&Fatih: Devam edebilecek misin Mahir?

Mahir(Acı içinde): Beyler benden bu kadar. Anca’ bir sonraki maçta oynayabilirim.

Ufuk: Problem değil, geç kenarda otur sen. İbo, Mahir’in yerine sen gireceksin oyuna.

İbrahim: Tamam kanka hazırım ben. Mahir, kanka geç kenara dinlen sen. Maç çıkışı beraber gideriz eve.

Mahir: Tamam hacım sorun yok.

Gebze FC bu golden sonra çökmeye başladı ve ilk yarının kalan zamanlarında pek bir varlık gösteremedi. Ancak Gürcan’ın ikinci yarı için bir planı vardı ve maçı kazanacağına inanıyordu. Acaba Gürcan neler planlıyordu, sonraki bölümde göreceğiz...
Savaşı kazanan adalet olacak!!!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Kutabare SK 9. Bölüm - Karşı Atak Kojiro Hyuga 1 940 17-08-2016, Saat: 14:42
Son Yorum: Jun Misugi
Kutabare SK Çizimleri Kojiro Hyuga 4 1,530 16-10-2015, Saat: 19:31
Son Yorum: Jun Misugi
Kutabare SK 7. Bölüm - Lig Fikstürü Kojiro Hyuga 3 1,367 28-03-2015, Saat: 10:14
Son Yorum: Ramon Victorino
Kutabare SK 6. Bölüm - Son Oyuncu Kojiro Hyuga 3 1,473 20-02-2015, Saat: 11:52
Son Yorum: Owari da
Kutabare SK 5. Bölüm Kojiro Hyuga 1 1,119 17-02-2015, Saat: 16:25
Son Yorum: KaTiL_KaaN1998

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi