Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Youtubeda super striker oynayan bir arkadas

Bu konu; 62 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : kojirohyuga03
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hamburg maçı en zorlandığım maçtı benim.Wakabayashi gol yemiyordu.Drive Bicycle'ı bile kurtardıydı.Bende ceza sahası içinde çalım deneyip penaltıyla gol atmayı denedim ilkinde kurtardı Genzo.İkincide attım.1-1 olduydu.Son dakikalara yakın Kapilman Sidewind şutuyla 2-1 yaptıydı.Son dakikada Wakabayashi'yi yere düşürmüştüm Tahamata ile şut çekerek ondan sonra Tsubasa'ya ortalayıp kesin gol diyerek Drive Bicycle çektim onu da kurtardıydı ve üstüne seken top bana geldiydi.Son enerjimle Heel Lift denedim,SGGK direk tuttu topu ve maç bitti.Bu efsane yenilgiden sonra 4-5 maç yenildim buna benzer sonuçlarla.Ve bu benim en çok tekrarladığım maç olduğu için bana en zor gelen maçtır.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Youtubeda super striker oynayan bir arkadas - Yazar: Owari da - 02-06-2015, Saat: 09:22
RE: Youtubeda super striker oynayan bir arkadas - Yazar: Ryuzaki - 01-06-2015, Saat: 11:39
RE: Youtubeda super striker oynayan bir arkadas - Yazar: Owari da - 02-06-2015, Saat: 10:55
RE: Youtubeda super striker oynayan bir arkadas - Yazar: Owari da - 02-06-2015, Saat: 20:22
RE: Youtubeda super striker oynayan bir arkadas - Yazar: ridyin - 30-01-2016, Saat: 16:45
RE: Youtubeda super striker oynayan bir arkadas - Yazar: G.Hernandez - 30-01-2016, Saat: 20:01
RE: Youtubeda super striker oynayan bir arkadas - Yazar: ridyin - 31-01-2016, Saat: 00:46

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi