Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Youtubeda super striker oynayan bir arkadas

Bu konu; 62 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : kojirohyuga03
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biz geçmişte yapmıştık ama burada değil, bir başka sitede, dediğin gibi güzel olabiliyor.

Tipik durdur ve 1 adım (kare) daha devam et şeklindeki hile işte, bu şekilde rakip seni kesinlikle yakalayamıyor. Ben çocukken İkizler'i bir türlü geçemezdik, onlara kaybedince de sinirlenir atariyi kapatırdık. Dil Çıkarma Ancak onları geçtikten sonra özellikle sonraki birkaç maçta bunun farkına varmıştım ve bu şekilde hep kalecinin dibine kadar gidip şut çekerek her takımı geçmiştim. Bu şekilde devam edince de haliyle son takıma geldiğinizde takımınızın tüm oyuncuları çok ama çok güçsüz kalıyor, öyle ki dediğim gibi Tsubasa'nın Drive Pass'ı çok rahat kesilir, Hyuga'nın Neo-Tiger Shot'u bile en dandik kalecilere dahi işe yaramaz hale geliyor. Düşünün ya son final maçında 45 şut gücü nedir. Güzel

Neyse, dün son maç olan Japonya'yı da izledim, takımını epey güçlendirmiş, Tsubasa'nın gücü bir önceki maçta 800 iken, şu anda 842 olmuş ama ona rağmen yenemedi. Dil Çıkarma

...

Eğer yeni videolar yüklerse CT ile ilgili burada bizleri haberdar edersen memnun olurum.

...

Ben şu Tsukurou bitse de CT oyunlarını oynasam dedim ama bu şekilde diye diye üzerinden dile kolay 3 sene geçmiş, o nedenle daha fazla beklemeyecem ve en yakın zamanda CT1'den başlayıp tüm oyunları en baştan bir kez daha oynayacam. Güzel
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Youtubeda super striker oynayan bir arkadas - Yazar: Owari da - 02-06-2015, Saat: 09:22
Cvp: Youtubeda super striker oynayan bir arkadas - Yazar: Hikaru Matsuyama - 01-06-2015, Saat: 08:05
RE: Youtubeda super striker oynayan bir arkadas - Yazar: Ryuzaki - 01-06-2015, Saat: 11:39
RE: Youtubeda super striker oynayan bir arkadas - Yazar: Owari da - 02-06-2015, Saat: 10:55
RE: Youtubeda super striker oynayan bir arkadas - Yazar: Owari da - 02-06-2015, Saat: 20:22
RE: Youtubeda super striker oynayan bir arkadas - Yazar: ridyin - 30-01-2016, Saat: 16:45
RE: Youtubeda super striker oynayan bir arkadas - Yazar: ridyin - 31-01-2016, Saat: 00:46

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi