Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Tsukorou Dream Team Özel Turnuva

Bu konu; 156 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : junmisugi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar turnuvanın düzenleneceği sayfa burası.Yapmanız gerekenler şunlar:

1-) Öncelikle herkes buraya takım ismini,takım gücünü ve id sini yazsın.Takım güçlerine göre 2 gruba ayrılacak takımlar.

2-)Turnuvayı organize edecek kişi bu 2 grubu belirleyecek ve maç programı yapacak.Benim aklımdaki fikir Lig usülü.Her gün 1 maç oynanacak ve de ev sahibi takımlar maçları oynayıp skorun resmini çekerek burada paylaşacak.Herkes 1 takımla kendi evinde ve deplasmanda maç yapacak.Kazanan takım 2 puan kaybeden takım 1 puan alacak.(Beraberlik yok.Zaten oyunda da beraberlik durumunda maç PK ya gidiyor).Böylece puanlar birbirine çok yakın ve puan eşitlikleri fazla olacağından herkesin şansı var.Puan eşitlikleri durumunda takımların birbirleriyle oynadıkları maçlara bakılacak.Yani 2 li averaja.

Not: Turnuvayı organize eden kişi değişik bir uygulama yapabilir.Benimkisi sadece fikirdi.Herkes fikrini söyleyebilir.

3-)Turnuva sonu grup birincilerine hediye edilecek takımlar şunlar:

Bir grubun birincisine

[Resim: 14l7b4k.jpg]

Diğer bir grubun birincisine ise

[Resim: 2nr3sav.jpg]

Şimdiden hayırlı olsun.Bu da sizlere veda hediyem olsun Açık Ağızlı Gülümseme

:
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
ID: 42199206
Takım İsmi: Niksarspor
Takım Gücü: 134

Birakmana uzuldum abi. Kararsız
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
İnsanın hayat sorumlulukları artınca oyuna ayıracak pek bi vakti kalmıyor.Bırakırken de sizlere böyle takımlar hediye edeyim bari Gülümseme

Ayırca bazı bilgiler daha vereyim.Bu takımlarda olan bazı işe yarar itemleri

1.Hediye olan 316 overall güce sahip takımda işe yarayabilecek itemler

1-) 150-200 arası stamina var
2-) 5 tane Dream Evo ball, 4 tane High dream evo ball, 1 tane black ball, 2 tane Neo black ball var
3-) 2019 Medal ve de 11 milyon küsür Tsubasa Point var
4-) 100 küsür Platina training ball var

2.Hediye olan 312 overall güce sahip takım da ise

1-) 100-150 arası stamina var
2-) Dream,High Dream ve de Blackball dan 1 er tane, Neo black ball dan 2 tane var
3-) 3394 Medal ve de 18 milyon küsür Tsubasa Point var
4-) 50 küsür Platina training ball var

Aslında en çok işe yarayan item olan Stamina dan daha çok vardı da şu anki Mission etknliğine harcadım.Bu hesaplardan biri Nico etkinlikte 2. sırada şu an,1. olan neredeyse full kadro Golden 23 High LEgend olan ARG etkinlikte 1. sırada o da benim ana hesaptı onu da hediye edecektim ama onu verdim çok sevdiğim bi kardeşime,diğeri Yahoo o da 6.sırada ama bırakacağım için devam ettirmiyorum staminalar böyle kalsın.Zaten görüdüğünüz Victory kartları SSS gachadan kazandım.Yani etkinlik başlamadan bu hediye etmem olsaydı çok daha fazla stamina olacaktı neyse

Son olarak arkadaşlar bu takımları para harcasanız şaka değil Milyarlara kuramazsınız.Size kıyağım çok büyük yani hem de çok çok büyük Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Ağzım açık okudum anlattıklarını Kararsız

Gerçekten milyarlar versek de kuramayız galiba böyle bir kadroyu Kalp - Sevgi
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
ID : 39101694

Takım İsmi : ジュビロ磐田

Takım Gücü : 192

Umarım eğlenceli bir turnuva olur, bu arada bırakmana üzüldüm Emre abi. Ağlama
Taro Misaki
[Resim: pXNJBr.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Soccer Cyborg ve de Taro Misaki teşekkür ederim.Oyunu bırakabilirim ancak burdan ayrılmam,oyun konusunda zaman zaman yardımcı olurum Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Tsukurou Dream Team Mobile [Android] ジャイロメ59 25 6,967 09-11-2023, Saat: 03:47
Son Yorum: sjshsijwjwna
Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team [Tüm Kartlar] ScoUnk 53 14,051 28-12-2020, Saat: 00:44
Son Yorum: yasarumit
Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team Hikaru Matsuyama 14,853 1,336,241 13-08-2017, Saat: 19:36
Son Yorum: ジャイロメ59
Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team Kadrolarınız herzem 16 6,330 17-10-2015, Saat: 16:26
Son Yorum: mert1907
Tsukurou Dream Team Etkinlik Rekorlarınız ? ジャイロメ59 29 7,048 17-09-2015, Saat: 10:34
Son Yorum: mert1907

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi