Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

New team Jairo by Trollhead221

Bu konu; 26 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : TrollHead221
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kardeş youtube sayfanda geziniyordum bundan öncelerinde bir hack var AllStars vs Blackdead Played diye hack videosu var senmi yaptın? Yaptıysan o animasyonlar ne yahuu? Kandırdım hah die calımlar şutlar bu arada Shingami Suzuki o videoya yorum yapmış bak istersen Sen yaptıysan banada öğretirmisin böyle çalımlar kaleci kurtarışları yapmayı cünkü aylardır kendi calımımı kurtarışımı yapmak istiyorum Gülümseme
[Resim: Z2myN3.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Eline sağlık, bence güzel olmuş. Böyle hackleri oynamak beni duygulandırıyor. Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Barış (Abi desem yaşın benden büyük galiba) Abi benim bitane hack yapmıştım El Pablo yeni yaptım o hack'ı oynadınmı? (Bu konuyla ne alakası var diyeceksin abi Dil Çıkarma) Sen yanılmassam dünya en iyi 2 ci ct2 hackerisin galiba öyle cümleler duymuştum abi sen hack işlerden bizden baya üst düzeylerdesin eğer benim hackımı oynadıysan lütfen eksiklerimi hatalarımı söylermisin bu benim için gayet çok önemli çünkü
bende ilerde sizler gibi iyi bir ct2 hacker'i olmak istiyorumda Gülümseme
[Resim: Z2myN3.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Abi demene gerek yok GülümsemeBir de dünyanın en iyi 2.hackeri değil.
[Resim: kBzQQ9.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Dünyada bu konuda sıralama olsa emin ol Eltigreesmanya, shinigami, gabriel, wakashimazu, oocoimbraoo gibi isimler varken ilk 3 değil ilk 10 imkansız benim için.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
bu adamlar ne programları kullanıyolarda bukdar uzman olabiliyolar anlamış degilim sadece animasyon yazmak mı profosyonellik yada çizim yapmak mı yada müzik yapmak mı nedir yane mesela normal bir ct2 tsubasanın hex ofsetindeki kodlar 60000 de bitiyo adamlar farklı şeyler yapıp 80000 e çıkkarıyolar helal olsun ama gayet çok iyiler özellikle gabriel..

tabi türkiyedende bi heinayı tanıdım bide barışı gelişmiş olarak tabi yoksa onurda iyiydi ayazda iyiydi bnde kendimi geliştirmeyi çok istiyorum animasyon yazmayı ögrenirsem ct2 yi çözdm dmektir Gülümseme
[Resim: ZOQ4Xa.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa - All Star vs Dark Team Hiena 88 5,735 16-04-2024, Saat: 14:59
Son Yorum: fhguugg25
Ct2 Dünya Karması Dream Team Hack Cruijff09 35 584 09-04-2024, Saat: 19:54
Son Yorum: bucaronet
Captain Tsubasa 2 - Dream Team [Oyuncuların Kendi Dilinden Şut Sesleri ile...] Hiena 2 41 1,069 28-01-2024, Saat: 01:21
Son Yorum: Dünya eren
Jairo (Edited By NanoBasa) NanoBasa 54 7,819 24-12-2023, Saat: 17:11
Son Yorum: Forvet
Jairo and Coimbra Hack SacMisaki 12 1,899 24-12-2023, Saat: 17:07
Son Yorum: Forvet

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Nasr (19-04-2024, 01:10)

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi