Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa Hangi Oyuncu Hayatınıza Benziyor? Ve Sevdiginiz Oyuncular

Bu konu; 34 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Ramon Victorino
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benim hayatım Wakabayashi gibiydi anlatayım:Hep topları kurtarırdım wakabayashi gibi kaleden şut çekmiştim (Tutmamıştı ama olsun Dil Çıkarma ) Hep wakabayashi gibi şapka ile geziyorum sokağın en golcü arkadaşın 7 golünü durdurmuştum Süper (3 tanesini elle 2 tanesini yumrukla 1 tanesini karnımla tek bi tanesi alt bölgeye geldi Ovvv ) Bi Takım kuruyoruz kaptan benim futbol maçları için hazırlık yapıyoruz şuanda Ve Jitou gibi biraz iriyim kiloluyum Açık Ağızlı Gülümseme bi kere beni savunmaya almışlardı (Eski takımımda) gol yediğim için 2 gol attık ama rakip takım yarım sahaya yanaşmadı Açık Ağızlı Gülümseme Ama takımdan çıktım. Schnieder in fire shot ve Souda nın Kamasori shot unu kaleden çekme alıştırmaları yapıyorum.İri olduğum için aklıma esmişti kaleci olmak. 1. Sınıf ta topa vurmak bile gelmezdi içimden Açık Ağızlı Gülümseme Şimdi ise bir topum var ve kardeşimle oynuyorum. Tsubasa gibi topu arkadaşım olarak görüyorum Gülümseme Hyuga ve Schneider gibi sert şut çekebiliyorum.Kaleci olmayı seçtim çünkü Bende bir rahatsızlık var Yarım saat koşunca terliyorum (Hem de çok fazla) ve soğuk soluk alıp veriyorum nefesim buz gibi oluyor ve boğazım ağrımaya başlıyor.Misugi gibi bir maçta yarım saat yada bir kaç dakikadan fazla oynayamadım Kararsız Hem zaten kalecilik de büyük bir iş. Hedefim İlerde Galatasaray ın Kalesini başarı ile korumak (Fenerbahçeli Arkadaşlar kızmasın Güzel)
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Captain Tsubasa Hangi Oyuncu Hayatınıza Benziyor? Ve Sevdiginiz Oyuncular - Yazar: TrollHead221 - 25-10-2014, Saat: 22:22

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa gerçek olsa hangi Karakter Olurdunuz? HyugaKojiro 64 13,589 13-12-2023, Saat: 11:22
Son Yorum: Genzo_Misaki
Tsubasa Whatsapp Grubu NBA01 0 100 26-05-2023, Saat: 01:21
Son Yorum: NBA01
Şu sıralar hangi kitabı okuyorsunuz? ScoUnk 36 1,346 17-03-2023, Saat: 18:59
Son Yorum: Tisbir
Hangi takımın taraftarısınız ? MompresaN 54 12,470 25-11-2022, Saat: 23:52
Son Yorum: LegendShingo
En çok sevdiğiniz 8 bit müzikler. imparator_03 29 1,389 13-07-2021, Saat: 14:54
Son Yorum: Robert lewandowski

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi