Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Manga Olabilir mi?

Bu konu; 10 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Kojiro Hyuga
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(19-07-2014, Saat: 18:43)ScoUnk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Amatör biri için imkansız gibi görünüyor. Hevesini kırmak gibi olacak ama. Senin bir cümlede yazdığın şeyler bazen 1 sayfalık çizimle anca anlatılacak. Manga çizmek o kadar kolay değil anlayacağın.Çizim yeteneğin iyi değilse iyice kötü görünüp, vasat bir iş çıkacaktır.

Haklısın Gökhan, belki amatör bile değilim ama ben bu işi yapmayı kafama koydum. Yapamazsam bile kaybedecek bişeyim yok, sağlık olsun der hikaye olarak devam ettiririm, hevesimin kırıldığı yok yani problem değil Gülümseme
Savaşı kazanan adalet olacak!!!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Hayırlısı olsun o zaman.
[Resim: hS4iDOk.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
niye olmasın ki sen elinden geleni yap mutlaka güzel şeyler olacaktır.yürü mahir arkandayızGülümseme
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Abi dene önce bir oluyormu, internette Takahashi-san'ın videoları var biraz bak istersen onlardan tecrübe edinip yapabilirsin.

Not : 1 bölüm 4-5 gün sürebilir bir keresinde Manga ya benzer birşey yapmak istemiştim ama çok uzun sürdü vaktin varsa 2 güne halledersin Gülümseme
Taro Misaki
[Resim: pXNJBr.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Az çizim çok anlatım şeklinde gitmeyi deneyebilirsin, bu şekilde hem daha hızlı ilerlersin, hem de daha az zahmetli olur. Anlatım sırasında görsel olarak ifade edilmeli dediğin anlar için oturur çizim yaparsın, bunun dışında kalan birçok noktayı etkili cümleler kurarak ki buna tasvir diyorlar okuyucunun gözünde canlandırmaya çalışırsın. ;)

http://captaintsubasafan.free.fr/english/index2.html
Shinji'nin bu çalışmasını incelemeni tavsiye ederim, sana yapacağın çalışma için kesinlikle fikir verecektir. Süper
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Manga Çizimi Kojiro Hyuga 3 1,440 16-02-2015, Saat: 01:57
Son Yorum: MompresaN

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi