Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Sizce Oyunda İleride Ne Gibi Yenilikler Olacak ?

Bu konu; 19 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : ジャイロメ59
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bence ilk seri,wy,25.yıl kartlarının legend kartları çıkacak.yalnız bu legend kartlar sadece paralı üyelere çıkabilir.bunun haricinde rt2002 den konuşmak gerekirse ilk önce rt2002 mangasında olmayan owarian,dias,pasqual gibi oyuncuların kartları eklenecektir.ayrıca senaryoda rt2002 eklenecekse diğer oyuncularında kartları çıkacaktır fago vs.tabi rt2002 sembol kartlarının çıkması da bir başka ihtimal.ayrıca ara sıra samurai blue kartları çıkacaktır.ben hemen golden-23 kartlarının çıkacağını sanmıyorum.önce adidas logolu milli takımlar çıkabilir.örneğin brezilyada ilaveten almejanın,rivaulun,radunganın vs olduğu.daha öncede adidas,star kartları çıkmıştı farklı isimlerde kartlar çıkabilir.
ben tecmo kartlarının ise çıkacağını tahminim ediyorum.çünkü oyunun içinde tecmo oyuncularının tipleri vede şutları zaten var.eskiden olsa bende eklenmez diyebilirdim.ama bildiğiniz gibi yarattığımız oyuncu için özellikler vardı ve bu özellikler tecmo oyuncularının tipi vede şutlarını almaktı bu özellik kaldırıldı üstelik bu özelliği çok sevenler vardı ayrıca resmi yahoo sayfasında tecmo oyuncularının kartlarını isteyen çok japonun yorumlarını okudum.
son olarak golden-23 kartları eklenecektir.golden-23 kartları bittikten sonra oyunun devam edeceği düşüncesindeyim.ilk önce golden-23 takımlarını senaryoya eklerler ve senaryoyu bitirirler.ama oyun devam eder mi biter mi tahminim yapımcıların para kazanıp para kazanamama ile ilgili olduğu düşüncesindeyim.klab games para kazanmaya devam ettikçe bu oyunun devam edeceğini hatta facebook oyunlarından biri olacağını düşünüyorum.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Sizce Oyunda İleride Ne Gibi Yenilikler Olacak ? - Yazar: darklord80 - 20-10-2013, Saat: 21:19

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Tsukurou Dream Team Sizce Yeni Karakterler İçin Hangi Çizim Kullanılır ? SvChatos 18 8,573 29-05-2015, Saat: 17:35
Son Yorum: SacMisaki
Sizce yeni gelen 4 oyuncudan hangisi daha karizmatik çizilmiş ? ジャイロメ59 9 2,742 29-09-2014, Saat: 16:45
Son Yorum: JunYusuf

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi