Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Sizce Oyunda İleride Ne Gibi Yenilikler Olacak ?

Bu konu; 19 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : ジャイロメ59
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bence ingilizce dili eklenirse çok güzel olur. 2-3 şey biliyorum şu an tıklayacak günlük hediyelerden bazı şeyler geliyor onları ne yapacağımı bilmiyorum. Oyundaki diğer tuşların ne anlama geldiğini öğrenirim ingilizce olursa ;)
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(12-09-2014, Saat: 12:32)Mompresan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-09-2014, Saat: 04:17)TaroMisaki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Multiplayer maç sistemi eklenecek arkadaş listenizdeki online kişiler ile Multiplayer maç yapabileceğiz er yada geç bu sistem gelecektir.

Dediğin gibi olsa ben oyunu asla bırakmazdım Dil Çıkarma Keşke Kararsız

Abi gelirse bana söz ver tekrar başla oyuna.
Taro Misaki
[Resim: pXNJBr.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Peki Güzel

...

- Oyuna gelir mi bilmem ama ben oyunda gerçek bir senaryo modu olmasını isterdim Dil Çıkarma Mesela bi Musashi ile Ulusal Turnuvayı kazanmak gibi Dil Çıkarma Gerçi bu alternatif bir senaryo oldu ama olsun ;) Buda yazarken aklıma yattı Güzel

- CT de var olan tüm karakterler mesela; İtalya dan [Resim: LPL87z.jpg] Tardelli gibi oyuncularında resimdeki gibi kartlarının olmasını isterdim . Oyunda bu tip kartların , gerçeği ile uzaktan yakından alakası yok Kızgın - Sinirli

- Birde tabi Multiplayer Mode Kalp - Sevgi

Benim cevaplar oyundan ne isterdiniz gibi oldu Dil Çıkarma
[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Multiplayer tekrar söyleyeceğim gibi düşünülen bir mod türüdür hani ileride böyle birşey gelecek bence bu kesin fakat bunun üzerinde çalışmalar az da olsa yapılıyor diyebilirim.
Taro Misaki
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Gelir mi bilmem ama Kararsız ben oyuna şu özelliğin gelmesini çok isterim Dil Çıkarma
http://www.tsubasatr.net/konu-Soz-Oyun-C...orrow.html
[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Oyunun bitmesine az kala benim şuanki düşüncem eski kartları güncelleştirmeleri örneğin yeni seri Adidas kartları çıkarmaları vb.

@MompresaN En çok beklediğim özelliklerden biri abi fakat geleceğini hiç sanmıyorum.
Taro Misaki
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Tsukurou Dream Team Sizce Yeni Karakterler İçin Hangi Çizim Kullanılır ? SvChatos 18 8,376 29-05-2015, Saat: 17:35
Son Yorum: SacMisaki
Sizce yeni gelen 4 oyuncudan hangisi daha karizmatik çizilmiş ? ジャイロメ59 9 2,707 29-09-2014, Saat: 16:45
Son Yorum: JunYusuf

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi