Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team

Bu konu; 14853 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.69/5 - 13 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Verdiğin bilgiler için tekrar tekrar teşekkür ederim.

Bir şey daha soracağım, bu Team kısmına gelince 4'üncü sıradaki yer ne işe yarıyor bir türlü anlayamadım.

[Resim: 2zxovv9.png]

Örneğin bir oyuncuyu alıp "mecburen" sola koyuyorum, ardından bir top kalıyor liste ekranında [sanırım Training Ball] bunu da alıp sağa koyuyorum, yanan yere tıklıyorum ama değişen bir şey olmuyor, ardından alttaki mavi yerden "Clear" deyince listeyi eski haline getiriyor. >_>
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık
Hikaru Matsuyama Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Verdiğin bilgiler için tekrar tekrar teşekkür ederim.

Bir şey daha soracağım, bu Team kısmına gelince 4'üncü sıradaki yer ne işe yarıyor bir türlü anlayamadım.

[Resim: 2zxovv9.png]

Örneğin bir oyuncuyu alıp "mecburen" sola koyuyorum, ardından bir top kalıyor liste ekranında [sanırım Training Ball] bunu da alıp sağa koyuyorum, yanan yere tıklıyorum ama değişen bir şey olmuyor, ardından alttaki mavi yerden "Clear" deyince listeyi eski haline getiriyor. >_>
yok traning ball değil.gümüş evrim topu o.yani şöyle açıklamak gerekirse;bu yer birleştirme veya japonların fusion dediği yerdir.normal kartı,+ haline veya parlak haline dönüştürme yeridir.ayrıca iki aynı rüya kartını birleştirip yüksek rüya elde ettiğimiz yerdir.evrim topları turnuvalardan veya alış veriş yerinden tsubasa madalya ile satın alıyoruz.1 altın kart 1 madalya değerindedir.
gümüş evrim topu:gümüş kartı gümüş+ haline getirir.
altın evrim topu:altın kartı + haline getirir.
birde özel iki adet evrim kartı vardır.
black ball:rüya kartını:yüksek rüya+ kartı haline getir.
evolution ball.tüm kartları + haline getir.
tsubasa madalya ile evrim topu veya itemi alacağımız yer dükkan yerinde 6. yerdir.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık
[Resim: 14sgpwz.png]

Evet, deneme yapınca şekildeki gibi görülüyor, müthiş bir şeymiş aslında. Özellikle de ilk 11'de yer alan ve yükselmesini arzuladığımız oyuncular için kullanılabilir.
Eyvallah üstad.

Takımlarına da baktım, cidden coşturmuşsun. Ben daha Dream Card sahibi olamadım bile. Gülümseme Ayrıca genel takım ederi de daha yeni 80leri aştı. Ama ilk zamanlara bakarak şimdi kadro güzelleşti ve epey bir Platina Card var. 10 Tane de Stamina Drink biriktirdim, özellikle şu 1 günlük etkinlik vardı ya hani, işte onu takip edebilirsem tamamını ona harcayıp en azından 1 tane Dream Card almak için 24 saat başında oturma gibi bir niyetim var, gözü kararttım. 8-)
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık
Hikaru Matsuyama Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[Resim: 14sgpwz.png]

Evet, deneme yapınca şekildeki gibi görülüyor, müthiş bir şeymiş aslında. Özellikle de ilk 11'de yer alan ve yükselmesini arzuladığımız oyuncular için kullanılabilir.
Eyvallah üstad.

Takımlarına da baktım, cidden coşturmuşsun. Ben daha Dream Card sahibi olamadım bile. Gülümseme Ayrıca genel takım ederi de daha yeni 80leri aştı. Ama ilk zamanlara bakarak şimdi kadro güzelleşti ve epey bir Platina Card var. 10 Tane de Stamina Drink biriktirdim, özellikle şu 1 günlük etkinlik vardı ya hani, işte onu takip edebilirsem tamamını ona harcayıp en azından 1 tane Dream Card almak için 24 saat başında oturma gibi bir niyetim var, gözü kararttım. 8-)
merak etme yeni gelen güncelleştirmeyle sende çok iyi kadro oluşturacaksın.o bahsettiğin etkinlik yeni kart etkinliği 30 takımlı gruplara bölünen yalnız onda rüya kart ödül olarak gelmiyor tabi şansın varsa rüya kart gelebilir .ödül listesi
1. olana sembol platin+
2-4 arası sembol platin
5-15 arası sembol altın+
bu arada sembol kartlar ile allstar manga kartlarının rüya kartları normal rüya kartlardan daha güçlüdür.sembol ile allstar bazı platin+ kartları normal rüya kartlarına eşittir.örneğin normal rüya natureza ile sembol p+ natureza aynı güçtedir.toplam güçleri 137dir.bu arada sembol allstar manga rüya kartları normal yüksek rüya kartlarına eşittir hatta onlardan bile 2,3 puan daha güçlüdür.bu sitede ki tüm kart listelerine ve oyuncu güçlerine bakabilirsiniz.
http://113.161.4.15/tsu/vi/listcard/Symbol-cards-2/
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık
Oynayan pek yok ancak güzel oyun ve manyak da zaman alıyor. Boş vaktiniz varsa ve CT'yi seviyorsanız zamanın nasıl geçtiğini bile anlayamıyorsunuz. ^_^

Her neyse, ben uzun zaman aradan sonra takımımı yeniden paylaşayım. Öyle çok ahım şahım değil henüz ama yavaş yavaş hayalimdeki Dream Team şekillenmeye başlıyor.

[Resim: be6duh.png]

Sadece Akai dışında tüm kartlar Platina ve Platina +
Şu anda Stamina Drink ve Rush biriktiriyorum, 100 adet olunca o anki hangi etkinlik gelirse artık Dream Card kazanmak için çok sağlam asılacam. Gerekirse birkaç gece uykusuz kalmayı bile göze alabilirim. Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık
Benim kadromun son hali bu idi
Bende oyunu bırakanlardanım ama yinede ara sıra giriyorum yenilikleri görmek adına ;)
[Resim: kclq2.png]
[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Tsukurou Dream Team Mobile [Android] ジャイロメ59 25 6,967 09-11-2023, Saat: 03:47
Son Yorum: sjshsijwjwna
Tsukorou Dream Team Özel Turnuva junmisugi 156 20,401 24-03-2023, Saat: 04:33
Son Yorum: Tisbir
Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team [Tüm Kartlar] ScoUnk 53 14,054 28-12-2020, Saat: 00:44
Son Yorum: yasarumit
Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team Kadrolarınız herzem 16 6,336 17-10-2015, Saat: 16:26
Son Yorum: mert1907
Tsukurou Dream Team Etkinlik Rekorlarınız ? ジャイロメ59 29 7,053 17-09-2015, Saat: 10:34
Son Yorum: mert1907

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi