Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Yoichi Takahashi'nin Yenilmezler Sorunsalı

Bu konu; 8 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Elle Sid Pierre
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben de iki örnek vereyim.

Sao Paulo vs Flamengo maçında 2. yarı. Maç 3-3 berabere. Santana, topu Tsubasa'nın üzerine gönderiyor ve yere düşürüyor. Daha sonrada bilekliğine göndererek bileklerini parçalıyor. Tsubasa'nın koluna çarpan top kaleye yöneliyor ve direkten dönüyor. Dönen topu Santana Röveşata ile tamamlıyor. Flamengo 4-3 öne geçiyor. Sao Paulo maça başlıyor. Santana, Tsubasa'yı tutuyor ancak başka bir Sao Paulo oyuncusu gol atıyor ve maç 4-4 oluyor. Flamengo santra vuruşu yapıyor. Leo, Santana'ya atması gerekirken Tsubasa onu robot futbolculuktan çıkarsın diye Santana ve Tsubasa'nın tam ortasına gönderiyor. Santana ve Tsubasa topa aynı anda vuruyor. Top Sao Paulo'da kalıyor ve atakta gol atıyorlar. Maçı da 5-4 kazanıyorlar.

Uluslararası Gençler Şampiyonasında, Japonya'nın Almanya'yı 3-2 yendiği maçtada Müller çok düşürüldü. İlk yarı hiç gol yemiyor. Drive Tiger Twin Shoot'u tek eliyle zorlanmadan tutuyor. Ama 2. yarı 3 tane gol yiyor. Hadi Hyuga'nın attığı gol mantıklı. Ama Misaki'nin attığı gol çok saçma. Tsubasa ayağıyla ittiriyor ve Misaki topla birlikte kalenin içine giriyor ya o gol. Neyse maç 2-2. Schneider, Fire Shoot vuruyor. Wakabayashi, Wakashimazu'nun Triangle Jump özelliğini kullanarak topu kurtarıyor. Dönen ataktada Japonya gol atıyor.

Tsubasa'yı çok seviyorum ama Japonya'nın ve Tsubasa'nın neredeyse hiç yenilmemesinden nefret ediyorum.  Kızgın - Sinirli
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Yoichi Takahashi'nin Yenilmezler Sorunsalı - Yazar: ScoUnk - 19-10-2020, Saat: 15:22
RE: Yoichi Takahashi'nin Yenilmezler Sorunsalı - Yazar: Karl Heinz Schneider - 19-10-2020, Saat: 15:26
RE: Yoichi Takahashi'nin Yenilmezler Sorunsalı - Yazar: ScoUnk - 19-10-2020, Saat: 15:35

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Ah takahashi sensei Misaki59 4 487 27-11-2020, Saat: 18:06
Son Yorum: yasarumit
Burdan Takahashi senseiye sesleniyorum Misaki59 6 768 17-09-2020, Saat: 19:58
Son Yorum: imparator_03
198X'de Takahashi-sensei'ye fanatiklerin sordukları sorular Hikaru Matsuyama 17 3,769 19-08-2020, Saat: 22:13
Son Yorum: imparator_03
Takahashi'nin Neymar çizimi Hikaru Matsuyama 7 3,330 16-10-2013, Saat: 19:07
Son Yorum: Soga

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi