Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Yoichi Takahashi'nin Yenilmezler Sorunsalı

Bu konu; 8 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Elle Sid Pierre
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu yazıyı World Youth serisinin 55. Bölümünü okuduktan sonra yazıyorum. Şöyle ki Meksika ile olan maçta Japona maçı çevirerek 2 gol atıyor. Ha bir de şu var 1. golü atarken maç bitmek üzereydi ama ne hikmetse biraz şans tanıyor hakem. Hadi bunu geçtim, Uruguay ile olan maç. Yine 4-5 gerideler. Spiker şöyle diyor, "Büyük ihtimalle Japonya'nın maçtaki son atağı". Bu atak gol oluyor ve ardından santra vuruşuyla Hino şut çekiyor engelleniyor, Japonya atak yapıyor ve gol. Hakemler çok iyi insanlar galiba kıyamıyorlar ya da içlerinde Japon sevgisi var... 
 Hayır sinirimi bozan iki şey oldu. Birincisi ve diğerine nazaran daha az önemsediğim, birebir aynı maç sonu senaryosunun iki maç ard arda kullanılması. İkincisi ve sinirimi çok bozan olay ise Yoichi'nin "Bu takım illa da kazanacak" senaryosu. Biraz farklı ama koskoca Avengers'in bile yenildiği oluyor. Bunu geçtim, birçok mangadan örnek verebilirim ana karakterin yenildiği. Ama zaten ben yenilsinler de demiyorum, bir beraberlik olsun be. Zaten her türlü çıkıyorlar gruptan beraber yap, ne olacak yani? Bilmiyorum sonraki bölümlerde, serilerde olacak mı, hiç sanmıyorum ama umarım olur.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Yoichi Takahashi'nin Yenilmezler Sorunsalı - Yazar: Elle Sid Pierre - 19-10-2020, Saat: 15:09
RE: Yoichi Takahashi'nin Yenilmezler Sorunsalı - Yazar: ScoUnk - 19-10-2020, Saat: 15:22
RE: Yoichi Takahashi'nin Yenilmezler Sorunsalı - Yazar: ScoUnk - 19-10-2020, Saat: 15:35

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Ah takahashi sensei Misaki59 4 473 27-11-2020, Saat: 18:06
Son Yorum: yasarumit
Burdan Takahashi senseiye sesleniyorum Misaki59 6 750 17-09-2020, Saat: 19:58
Son Yorum: imparator_03
198X'de Takahashi-sensei'ye fanatiklerin sordukları sorular Hikaru Matsuyama 17 3,694 19-08-2020, Saat: 22:13
Son Yorum: imparator_03
Takahashi'nin Neymar çizimi Hikaru Matsuyama 7 3,307 16-10-2013, Saat: 19:07
Son Yorum: Soga

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi