Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Neden Çoğu Kişi Tsubasa'yı Çizgi Film Olarak Biliyor?

Bu konu; 7 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Karl Heinz Schneider
Anket Başlığı: TSUBASA NEDİR?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Anime.
57.14%
4 57.14%
Çizgi Film-Anime aynı şey.
42.86%
3 42.86%
Katılımcı sayısı: 7 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bildiğiniz gibi Tsubasa bir Animedir. Ancak sadece bizim ülkemizden mi kaynaklanıyor bilmiyorum ama. Bu site hariç Tsubasa'ya Anime dendiğini rastladığım oran %10. Bu sitede bile çizgi film diyen var. Geçen önerilenlerime bir tane Youtuber'ın Rise Of New Champions çektiğini gördüm. İzlemedim ama yorumlara baktım %99 kişi çizgi film diyor. Neyse bazı kişilere çizgi film değil anime diyerek hatalarını düzelttim. Ancak bir tane yazdığım kişinin yorumu tutmuş. Bu yüzden yorum üstlere çıkmış ve çoğu kişi görmüş. Böylece benim yanıtımda görüldü. Ve 10 kişi falan tam hatırlamıyorum sayılarını artık cahil sürüsü diyorum, herneyse diyorlar ki "Çizgi Film doğrusu." Diğeri diyor ki "İkisi aynı şey." Diğeri diyorki ruh hastası. Diğeri diyorki Kappa :'D (Ne demekse artık, dalga geçiyor işte). Valla kendim Tsubasa'nın Anime olduğunu %100 bildiğim halde yine araştırdım. Her resmi yerde Anime yazıyor. Çizgi Film ve Anime arasında ki farklara bakıyorum, bir sürü fark var. En sonunda bu saat 04:30'da uzun bir cevap yazdım ve buraya gelip konu açtım. Siz ne düşünüyorsunuz bunlarla alakalı? 

Sizden istediğim şey bu kişiler hakkında ne düşündüğünüz. Sadece fikrinizi yazmak yerine bu kişiler hakkında ne düşündüğünüzü yazın. Benim düşüncem; ScoUnk'un unuttuğum bir sözü vardı o. ScoUnk bu sözü hatırlatabilir :'D

Diğer isteğim aşağıdaki linkten yorumlara bakmanız.

Link (Yanıtlara Bakın): https://www.youtube.com/oops

Bu arada ankete de katılmayı unumayın. Hepinizin bu konu hakkında düşüncelerini bekliyorum. Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Neden Çoğu Kişi Tsubasa'yı Çizgi Film Olarak Biliyor? - Yazar: Karl Heinz Schneider - 01-09-2020, Saat: 04:51

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa Yeni remake Zefsane 3 130 03-03-2024, Saat: 23:37
Son Yorum: katomilan84
Tsubasa mı? Misugi mi? Hangi Oyuncu Daha İyi coimbra_diaz12 16 2,653 11-01-2024, Saat: 15:59
Son Yorum: SenOlüVurmuyonDalanVuruyonAq
Captain Tsubasa'da Neden LGBTQIA+ Ozneler Yok? nanik 9 474 10-05-2023, Saat: 22:09
Son Yorum: Tisbir
En Sevdiğiniz Kaptan Tsubasa Animeleri? Karl Heinz Schneider 3 220 26-09-2022, Saat: 16:12
Son Yorum: Robert lewandowski
Captain Tsubasa Animelerindeki Kavga ve Şiddet Sahneleri knighTeen87 18 629 03-08-2021, Saat: 10:11
Son Yorum: knighTeen87

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi