Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa 2 Super Striker Tüm Özel Oyuncular ve Özel Hareketleri

Bu konu; 10 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Karl Heinz Schneider
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
@Hikaru Matsuyama

Abi senin böyle bir konu açtığını hem bilmiyordum hem de görmemiştim. Kusura bakma. Ama, galiba sorun etmedin. O yüzden devamını yazmaya devam edeceğim. Aslında bu konu tamamen sonuna kadar okunacak bir konu değil. Road to 2002'de Wakabayashi, Almanya maçında takım arkadaşlarına bilgi veriyor ve sadece eşleşeceğiniz oyuncuyu tanımanız faydalı olur diyor ya benimkide aynı o. CT2'de maç yaparken, buradan o turnuvaya gidebilir ve oyuncuların özel hareketlerine bakarak takım hakkında bilgi edinebilir. Böylece rakibi yenmesi kolaylaşır. 

Drive Biycle zaten kendi kendine açılıyor. Açmak için illa ceza sahasında minimum iki şut çekip Tsubasa'yı sinirlendirmeye gerek yok. Tsubasa'yı sinirlendirmeden de Gremio takımına karşı galibiyet alabiliriz. Bu durumda Tsubasa'nın bu özelliği otomatikmen geliyor. 

Ama dediğin gibi not düşmek mantıklı olur abi ve not ekledim.

-Riverio'nun takımını ve Tsubasa'nın takımını düzelttim. (Konuyu açtığım saat 05:25, yani böyle hataların olması normal) Güzel 

-Nei'nin çalımında, oyunda Fake Drible yazıyor. O yüzden bunu pek hata olarak görmüyorum ama yinede (Vanishing Feint) diye belirttim. Şut adını düzelttim. 

Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim abi, bu arada Kaltz'ın çalımının ismi doğru mu?

@Jun Misugi

O zaman diğer emeği geçen kişilere de teşekkür ediyorum abi.

Bu arada her oyuncuyu öyle bir anlatıyorsun ki (hem orjinalinde hem de Final Evolution hackinde), o oyuncuya hayran olmamak elde değil. Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Captain Tsubasa 2 Super Striker Tüm Özel Oyuncular ve Özel Hareketleri - Yazar: Karl Heinz Schneider - 08-08-2020, Saat: 17:05

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
tsubasa 2 oyunu tüm oyuncular 63 lvl dir sonx1 26 4,197 24-04-2024, Saat: 00:51
Son Yorum: biq_proof
Captain Tsubasa 1 Hileleri TheEvita 12 6,012 20-04-2024, Saat: 09:59
Son Yorum: Kian
Captain Tsubasa 2- Yeni Oyun Hileleri Hiena 7 2,332 20-04-2024, Saat: 09:54
Son Yorum: Kian
Captain Tsubasa 2 Şifreler HasanCeylan05 1 5,046 19-02-2024, Saat: 03:48
Son Yorum: Lenib180
Captain Tsubasa - Hile kodları - Oyun Hilesi SacMisaki 6 6,388 29-01-2024, Saat: 05:35
Son Yorum: Lenib180

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
2 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
nerbilmer99 (05-04-2024, 12:50), mafrozen (20-04-2024, 20:59)

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi