Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Japonya Milli Takımından Sonra Değeri Düşen Oyuncular

Bu konu; 26 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Karl Heinz Schneider
Anket Başlığı: Hangisi Daha Fazla Düşüş Yaşadı?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Takeshi Sawada
50.00%
5 50.00%
Shun Nitta
20.00%
2 20.00%
Mitsuru Sano
30.00%
3 30.00%
Katılımcı sayısı: 10 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
@Hikaru Matsuyama

Yani işte gerek oyunda gerek de animede bu kadar kötü yapılmış olduğu onun düşüş yaşadığını gösteriyor.

Sadece mangada hakkı verildi. Bu oyuncunun ilk anime serisinden beri aynı güçte olmadığını savunuyorum.

Bu arada "Misaki ile Sawada eşitti, Japonya takımına geçtiklerinden sonra Misaki yükseldi, Sawada ise düştü." dedim. Bunu anlatmam lazım. Zaten biz ilk seri de, ilkokul ulusal şampiyonasını izlemiştik. Ardından Misaki, Fransa'ya gitti. Ortaokul ulusal şampiyona da 3 kez oynandı ama bu sefer Misaki yoktu. Sonra U-16 (Uluslararası Gençler Şampiyonası) oynandı. Orada zaten Misaki ile Sawada ilk defa Japonya'da tekrardan bir araya geldiler.

Benim bahsettiğim kısım ise Misaki'nin, Fransa'ya gitmeden önceki şampiyona. Tamam Nankatsu vs Meiwa final maçında Misaki bir seviye daha yüksek. Ama ondan önceki grup maçında ise Sawada bir seviye daha yüksekti. İkisi de bu maçlarda birer gol attı. Misaki, Wakashimazu'ya attı ama o da şansa bir gol. Yine de Misaki'nin bu başarısı çok iyiydi tabii ki.

Yani demek istediğim, ilk seri de Misaki ile Sawada'yı ilk gördüğümüz zamandan, final maçına kadar ki süreci diyorum ben. Burada neredeyse eşit güçtelerdi diyebiliriz. Hatta Sawada, Misaki gibi Fransa'ya gitseydi kim bilir, beraber ikili bile olabilirlerdi.

Aslında bunları yazdıktan sonra aklıma şöyle bir şey geldi, o zamanlar Wakashimazu ile Wakabayashi ve Misaki ile Sawada birbirlerini tamamlıyorlardı. Yani demek istediğim eşit güçtelerdi diyebiliriz. Sonra Wakabayashi Almanya'ya, Misaki ise Fransa'ya gitti ve daha iyi oldular.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Japonya Milli Takımından Sonra Değeri Düşen Oyuncular - Yazar: Karl Heinz Schneider - 08-08-2020, Saat: 21:36

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
grunwald vs japonya maçın tsubasa oynasa japonya yenebilirmiydi? genzow 22 2,168 13-09-2020, Saat: 16:16
Son Yorum: Karl Heinz Schneider
Japonya Irak hjorikyuga 8 1,548 12-09-2017, Saat: 17:49
Son Yorum: Hikaru Matsuyama
Japonya Final Maçı hjorikyuga 5 1,048 12-09-2017, Saat: 17:14
Son Yorum: Hikaru Matsuyama

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi