Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa 3 Koutei no Chousen [Ara Sahneler]

Bu konu; 56 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain Tsubasa 3 Koutei no Chousen oyununun orijinal [Japonca] halindeki tüm ara sahneleri çevirmeye başladım. Şayet senaryo ne şekilde ilerliyor, karakterler arasındaki konuşmalarda neler söyleniyor ve benzeri gibi konulara ve belki de en önemlisi bu oyuna meraklıysanız bu konu ilginizi çekebilir. 

Şimdilik 
Sao Paulo vs Corinthians 
Champs Elysees vs Montmartre 

çevirileri tamamlandı. Yoğun tempo içerisinde zaman buldukça çevirilere devam ederek bir aksilik olmadığı müddetçe ilgi çekici olacağını düşündüğüm bu çalışmayı da er ya da geç tamamlamak istiyorum. 

Sizlerden ricam eğer oyunu oynayan varsa ve bu başlık altında bana destek olursa sevinirim. Çünkü bazı sahneleri görmek için bazı doğru adımları atmak gerekiyor ve belki farkında olmadan sahne atlayabilirim. İşte tam da bu noktada oyuna benden daha hakim ya da hiç olmazsa benim kadar bilen birilerinin destek, uyarı ve düzeltmesi çalışmanın kusursuz bir şekilde tamamlanması için büyük fayda sağlayabilir. 

http://www.mediafire.com/file/4ulba7qbel3xoi5/Captain_Tsubasa_3_Koutei_no_Chousen_%255BAra_Sahneler%255D.pdf/file
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Captain Tsubasa 3 Koutei no Chousen [Ara Sahneler] - Yazar: Hikaru Matsuyama - 15-07-2020, Saat: 16:58

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa SEGA-CD Tam Çözüm Makoto Soda 64 2,651 12-03-2024, Saat: 16:00
Son Yorum: bykaya
Captain Tsubasa Oyunlarının Tam Çözümleri SacMisaki 12 2,520 11-01-2024, Saat: 17:28
Son Yorum: coderturk55
Captain Tsubasa PS-2 Tam Çözüm misaki_furkan 29 8,586 09-01-2024, Saat: 17:58
Son Yorum: coderturk55
Captain Tsubasa Tam Çözüm [ARŞİV] Qawaii 12 2,694 09-06-2023, Saat: 10:43
Son Yorum: aquaponicist
Captain Tsubasa RoNC çoğu takım yok luciferahmet 6 76 27-05-2023, Saat: 21:14
Son Yorum: luciferahmet

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi