Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

CT2: En İyi Ulusal Lise Turnuvası Kadrosu (2. Turnuva)

Bu konu; 8 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Karl Heinz Schneider
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sallada dediğin sanırım Sawada olacak ama iki kez aynı şekilde yazınca yanlışlıkla değil de bu isimle biliyorsun diye düşünerek uyarayım istedim.  Güzel

Kalede elbette Wakashimazu, sanırım kimse bunun aksini iddia edemez. Ancak Wakashimazu guts bitiminde daha fazla işe yaramayacağı için yerine Nakanishi alınabilir. (Tabi bunu söylememin nedeni Ulusal Turnuva göz önüne alındığında Nakanishi > Morisaki olmasından kaynaklanıyor.)
Ancak yine de ben olsam sanırım maç içinde dikkatli oynamaya çalışır ve tüm karşılaşmayı Wakashimazu ile tamamlamaya çalışırdım. Sebep yine aynı şekilde düşünüyor olmamdır, yani Wakashimazu >> Nakanishi

Takım kaptanı ise bence kesinlikle adamım Matsuyama! Lütfen ama!!  Kızgın - Sinirli

Son olarak Sano yerine de kesinlikle Misugi ile başlardım maça, bu şekilde olabilecek en güçlü Japonya kadrosunu ortaya koyardım. 

Tamam biliyorum belki Misugi'nin malum handikapından sebep yedek kalması gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz ancak oyunu benim gibi senelerce oynarsanız emin olun bir zaman sonra onu bu haliyle, tüm maç boyunca, en verimli bir şekilde kullanmayı öğreniyorsunuz.  Güzel

...

Güzel bir tartışma başlığı, ne yazık ki çok fazla yorum gelmemiş. Umarım sitede güzel olan şeylere daha fazla ilgi gösterilir. 
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: CT2: En İyi Japonya Ulusal Kupa Kadrosu (2. Turnuva) - Yazar: Hikaru Matsuyama - 06-07-2020, Saat: 15:10

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
CT2: Ulusal Lise Turnuvası Takımları Güç Sıralaması Karl Heinz Schneider 5 226 05-09-2022, Saat: 22:22
Son Yorum: Karl Heinz Schneider
CT2 Super Striker'ın Alternatifli En İyi Kadrosu [2] (SİZLERİN OYLARIYLA) Karl Heinz Schneider 17 1,769 09-09-2020, Saat: 06:46
CT2 Super Striker'ın En İyi Kadrosu (SİZLERİN OYLARIYLA) Karl Heinz Schneider 18 1,512 22-08-2020, Saat: 18:12
Son Yorum: AlphaT®.NET
CT2: En İyi Dünya Gençler Şampiyonası Finalleri Kadrosu (6. Turnuva) Karl Heinz Schneider 6 789 15-07-2020, Saat: 06:32
CT2: En İyi Rio Kupası Kadrosu (1. Turnuva) Karl Heinz Schneider 12 1,420 07-07-2020, Saat: 00:25

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi