Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Hyuuga Gouinna Dribble yapıyor mu? (CT)

Bu konu; 6 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain Tsubasa (1988) NES oyununda Japonya'yı kontrol ederken Hyuuga ile Dribble yapacak olursak Gouinna Dribble diğer bir adıyla Forcible Dribble yapıyor ki zaten oyundaki tek özel çalım hareketi de bu.

Ancak Nankatsu ile 16 ncı Ortaokul Futbol Turnuvası finalinde Touhou ile karşılaştığımızda Hyuuga yine bu tekniği kullanıyor mu acaba? 

Bu oyun ile ilgili bir çalışma yapıyorum da bu nedenle bu bilgi lazım. Aslında oyunu defalarca oynadım ancak şu anda gözümün önüne gelmiyor, emin olamadığım için burada sorayım istedim.

Oyunu oynayanlar bu husus hakkındaki bilgilerini paylaşırlarsa cidden çok memnun olurum.
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Hyuuga Gouinna Dribble yapıyor mu? (CT) - Yazar: Hikaru Matsuyama - 23-05-2020, Saat: 12:57
RE: Hyuuga Gouinna Dribble yapıyor mu? (CT) - Yazar: levin44 - 23-05-2020, Saat: 13:06
RE: Hyuuga Gouinna Dribble yapıyor mu? (CT) - Yazar: Jun Misugi - 23-05-2020, Saat: 13:51
RE: Hyuuga Gouinna Dribble yapıyor mu? (CT) - Yazar: Jun Misugi - 23-05-2020, Saat: 14:24
RE: Hyuuga Gouinna Dribble yapıyor mu? (CT) - Yazar: Jun Misugi - 23-05-2020, Saat: 14:46

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi