Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Atari Döneminde Hileli Şifreler Nasıl Ortaya Çıktı

Bu konu; 12 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : tsubasa_hakan
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bugün bir arkadaş sitede ct 1 şifresi paylaşınca aklıma geldi. CT oyunlarında bildiğiniz üzere belli bölümlerden başlatan özel şifreler mevcut. Biz de çok küçükken okuma bile bilmiyorken sağdan soldan öğrenip giriyoduk bu şifreleri. Yıllar sonra düşününce o dönemler internet yok, öyle hack le falan uğraşan yok nasıl oldu da bu şifreler ortaya çıktı anlaması güç Açık Ağızlı Gülümseme bizzat üretici firmanın açıklamış veya bir yerlerde yayınlamış olması lazım bunları ordan da kulaktan kulağa taa japonya'dan türkiyeye gelmesi gerekiyor. diğer parola girmeli oyunlarda pek rastlamadım böyle bir şeye mesela.  

evet akşam akşam başka derdim yok buna kafam takıldı Açık Ağızlı Gülümseme güzel teoriler bekliyorum bu esrarengiz konuya. bu şifreleri kim, nasıl, ne zaman, neden yaydı o internetsiz, hatta bilgisayarsız dönemlerde Açık Ağızlı Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Atari Döneminde Hileli Şifreler Nasıl Ortaya Çıktı - Yazar: tsubasa_hakan - 29-04-2020, Saat: 21:44

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi