Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Değinmem Gereken Önemli Bir Durum Var Arkadaşlar...

Bu konu; 8 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Retro Gamer
Anket Başlığı: Sizce de Durum Böyle mi?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Evet!
100.00%
1 100.00%
Hayır!
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 1 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
@RetroGamer

Senin yaşını/gençliğini aşağılamak gibi bir amacım yoktu, konunun daha iyi anlaşılması için vurgu yapmak istedim. Rahatsız olduğun bir şeyi gündeme getirmem. 

Bir önceki mesajını silerek konuyu kitliyorum. Nedeni :

Site kuralları gereği sitede herhangi bir tartışmaya neden olabilecek her türlü paylaşım yorum yasaktır. Bizim ve Başka bir sitenin senin kişisel analizlerine cevap verme hakkı doğar çünkü ne bizim site ne de başka herhangi bir site amaçlarını, gayretlerini, rekabetlerine dayali bir veri bir bilgi beyan etmemiştir. Bu yorumlarını kendine saklamalısın, sana bir önceki mesajlarda hiçbir şekilde CT'ye ulaşmaktan başka amacımızın olmadığını beyan etmeme rağmen istesekte istemesekte rekabet içine gireceğimizi,üye çekme vb davranış fikrilerini belirtiyorsun.  Bu sitenin kurulma amacı CT'ye ulaşmak,oynamak,okumak için araştırmak yapan herkesin karşısına çıkmasıdır. Gerisi kendiliğinden oluşan çalışmalardır, emeklerdir, katkılardır. 
Herhangi bir insan/insan topluluğunun şahşi görüşüymüş gibi kin gütme nefret söylemi duygularının olduğunu beyan etmen, yorumlarının kişileri zan altında bırakma eylemine dönüştüğünden bu konuda yorumda bulunman site kuralları gereği yasaktır.

TsubasaTR sitesinde bir günde 10 tane CT 100 tane CT dışı konu açılabilir. Kurallarda böyle bir zorunluluk yasak yoktur. Riayet etmeni öneririm.  

Dediğim gibi paylaşımlarda özgürsün dostum. 

Bu açıdan iki kural ihlalinden 15 + 15  % 30 ceza /uyarı puanı tarafına eklenmiştir.
      2007-2010 Webmaster
          2010-2013 Forum Görevlisi
2013-2014 Admin
         2014-2017 Emekli yönetici
2017-2020 Admin
            2020-         Danışman yönetici

[Resim: HeNriS.png]
Delilik öyle kolay olmuyor, ben yıllarımı verdim 
DjBaşkan | AlphaT®
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Değinmem Gereken Önemli Bir Durum Var Arkadaşlar... - Yazar: AlphaT®.NET - 09-04-2020, Saat: 23:06

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Jun Misugi (15-04-2024, 14:18)

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi