Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Değinmem Gereken Önemli Bir Durum Var Arkadaşlar...

Bu konu; 8 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Retro Gamer
Anket Başlığı: Sizce de Durum Böyle mi?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Evet!
100.00%
1 100.00%
Hayır!
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 1 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
~Değinmem Gereken Önemli Bir Durum Var Arkadaşlar...~
 Öncelikle merhaba arkadaşlar, uzun zamandır sitede konu açmıyordum... Güzel  Görüşmeyeli nasılsınız bakalım? Umarım iyisinizdir hepiniz, Allah iyilik versin. Evde kalın diyerek baştan da mesajımı vereyim... Gülümseme Şimdi değinmek istediğim esas duruma gelelim. Sayın admin ve moderatörleri öncelikle bu konumun altına bekliyor olacağım... Çünkü özellikle bu durum onları ve sitedeki üyeleri çok ilgilendiriyor. Bu bir öneri ve de bana göre sitenin geleceği için bayağı önemli. Malum bir site var, onu admin ve moderatörler çoktan biliyordur zaten. Bu sitedeki bazı kişileri pek sevmeyen insanların kurmuş olduğu başka bir Captain Tsubasa fan sitesi. Bu site şu an (bakmadım ama) tahminlerime göre TsubasaTR'den fersah fersah öndedir birçok konuda ne yazık ki... Geçmişte kalmış CT2 hack oyunları, eldekiler biteli yıllar geçen CT1, CT3 ve CT4 hex kodları, CT ile ilgili konuların nadir açılması bu site için ne yazık ki artık yeterli gelmiyor... Kararsız Biliyorum, acı bir durum. Ve de (bana göre) el birliği ile bunun altından kalkmamız gerekiyor. Ben belki bir üyeyim bu sitede. Ama bu siteye yardımcı olamayacağım ve de öneride bulunamayacağım anlamı gelmiyor, değil mi? Güzel Peki nasıl el birliği ile bunun altından kalkabiliriz ondan bahsedeyim. Şimdi, öncelikle şu var. God of War videoları, Batman videoları paylaşarak site ayakta kalmaz sayın admin. Gülümseme Öncelikle sizi bilgilendirmek istiyorum. Veya eskide kalmış CT2 hack oyunlarının linklerini yenileyerek te site ayakta kalmaz... Bazı şeylere adım atılması ve de bazı eskiden olan şeylerin canlandırılması lazım. Mesela neden Captain Tsubasa (NES) hakkında konular açmıyor veya hiç sohbet etmiyoruz? Ne olmuş ki bu oyunda rakip gözükmüyorsa? Güzel Bu o oyun hakkında konuşamayacağımız anlamına mı geliyor? Bana göre koca bir HAYIR!  Oyunun gayet güzel yönleri var. Şu da var mesela, Captain Tsubasa III: Koutei no Chousen (SNES) serinin NES platformu için çıkmış olan 2. oyunundan aslında teknik olarak çok çok daha iyi bir oyundur. Sadece üzerinde durulmadığı ve de zamanında Türkiye'de olmadığı için fazla umursanmıyor şu an Türk Tsubasacılar tarafından. Değinebileceğim milyon tane konu var ama özetle şu anki durum sağlıklı değil. Buradan bütün admin ve moderatörlere sesleniyorum. Site bu gidişle üzerinde bir sürü delik açılmış bir gemi gibi yavaşça batar... Bu bir gerçek ve bu gerçeği görmezden gelmeyiniz. Ben de aylardır Captain Tsubasa oyunları ile ilgilenmiyorum, yalan olmasın. Ama bu karantina günlerinde neden böyle el birliği vererek sıcak bir adım atıp siteyi batmaktan kurtarmayalım ki? Öyle değil mi? Kalp - Sevgi Oyunlara sağlam dönüş olarak aklımda haftaya pazartesi (13.04.2020) günü var. Aynı şekilde sitede konulara falan da devam etme ihtimalim eğer bu adım atılırsa var. Ama lütfen ama lütfen ama lütfen... Admin ve moderatörler. Konuyu okuyun, ve sesimi duyun. Lütfen... Aynı şekilde siz de TsubasaTR ailesi. Birlikte bu karantine günlerini fırsat bilerek güzel adımlar atabiliriz. Herkese iyi günler dostlarım. Kalp - Sevgi (NOT: Konuyu yanlış yerde açtıysam düzeltiniz.)

"Şimdi vakit, yeniden başlamak gibidir hayata. Neresinden başlarsan, orasından kâr..."
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık

Bu Konudaki Yorumlar
Değinmem Gereken Önemli Bir Durum Var Arkadaşlar... - Yazar: Retro Gamer - 09-04-2020, Saat: 03:36

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi