Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Konnichiwa Minna

Bu konu; 2 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : MindlessSR
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herkese merhaba arkadaşlar adım Bora.17 yaşındayım ve üniversite sınavı için hazırlanıyorum.
Siteye kayıt olmayı uzun zamandır planlıyordum Onur abi daveti aracılığıyla sağolsun bu işlemi hızlandırdı.
yaklaşık 10 senedir anime izlediğimden dolayı az çok japonca anlıyabiliyorum ve Onur abi'nin Tsubasa ps2 serisinin çevirmenliğini yapıyorum.
Ct serüvenim yaklaşık 5-6 yaşlarında kuzenimin ct2 oynarken görmem sonucu başladı o zamandan beri serinin büyük bir fanıyımdır.
Futbolu çok sevmeme rağmen uğraştığım spor voleyboldur.2 sene önce okulumun sınıflar arası turnuvada öylesine oyuncu sayısını eşitlemek adına katıldığım turnuvada hocamız,maç sonrası beni okulun takımına davet etti ve voleybolu sevdirdi. şu anda takımın kaptanlığını yapıyorum.

Hobilerim:Voleybol,Futbol,Basketbol,Masa Tenisi ve Badminton oynamak,Anime izlemek,Video oyunu oynamak(klasik oyunların yanında initial d,wangan midnight,tsubasa gibi anime oyunlarını oynamayı çok severim)çeviri yapmak ve resim çizmek.

Site için gerçekten uğraşılmış emeğe saygı.Şimdiden tanıştığımıza memnun oldum.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Konnichiwa Minna - Yazar: MindlessSR - 12-10-2019, Saat: 22:35
RE: Konnichiwa Minna - Yazar: Jun Misugi - 12-10-2019, Saat: 22:59
RE: Konnichiwa Minna - Yazar: AlphaT®.NET - 12-10-2019, Saat: 23:14

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Kon'nichi wa minna-san ^-^ kaneki ken 0 543 26-08-2017, Saat: 16:17
Son Yorum: kaneki ken
Konnichi Wa Minna! sehabechu 12 1,788 27-05-2017, Saat: 08:53
Son Yorum: Ramon Victorino