Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa 2 - SHIN [Super Striker] / [Ve Final...]

Bu konu; 154 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hiena
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ve finale geldik... Nasıl söylüyeyim, bu işleri bırakma kararı aldım ve bu yüzden size verdiğim söz neticesinde, son oyunumu paylaşıp öyle bırakmaya karar verdim. Tafsilatını daha sonra açıklayacağım sizlere.  

Oyuna gelince; bildiğiniz üzere oyunun konusu tamamen anime odaklı bir çalışmaydı ve 2011 sonlarında başlayıp bir ay kadar düzenleme yaptıktan sonra, kişisel sebeplerden 1,5 yıl kadar buna ara verdim ve sonrasında 2013 yılının başlarında birkaç ay tekrar oyun üzerinde düzenleme yapabildim ve sonrasında tekrar 2,5 yıl kadar -yarın nedeni anlatacağım durumdan dolayı- ara vermiştim... Geçen ekim itibariyle siteye tekrar dönüp, ayda birkaç gün olsa da bazı günler düzenleme yapıp bitirmeye çalıştım ve son olarak sadece ara sahneler kalmıştı... Tabi birde ufak bazı ayarlamaları en sona bırakmıştım ama bu iş ile artık ilgilenemeyeceğimden ve ilgilenmek istemediğimden ve hatta hayatımdan çıkarmak istediğimden bu haliyle sizlerle paylaşıyorum artık.

Şimdi oyunda ara sahneler kaldığı için ve çok uzun sürecek bir işlem olduğu için orijinal ara sahneleri tamamen oyundan kaldırdım. Bunun dışında uzun zaman önce güçleri, orijinaldeki o takım oyuncularına kıyas ile ayarlamıştım ve en son tüm maçları tek tek oynayıp ayarlamaları ona göre yapacaktım; ama buna da zamanım ve mecalim yok. Şut ve rakip takım oyuncularının oyun sistemi gibi bazı konuları da kısmi olarak ayarlamıştım ve bunları da en sona bırakmıştım ve bu yüzden bu konuda da bazı eksiklikler var...

Şimdi oyuna, emulatöre entegre olarak orjinal müzikleri eklediğim için boyutu 39 mb kadar oldu ve bu yüzden bunu bilerek ona göre indiriniz. Eğer bu boyuttaki oyunu indirmek istemezseniz, bir altta linkten normal birkaç kb olan oyunu indirebilirsiniz. Tabi orada ilk linkteki anime müziklerinin entegresine göre düzenleme yaptığım için orijinal oyun müzikleri ona göre maçlarda çalacaktır. Yani bir anime müziğini herhangi bir ara sahne müziğine entegre ettiğimden dolayı ve o müziği de maç müziği olarak kullandığımdan 2. linkteki oyunu indirdiğinizde bazı maçlarda ara sahne müzikleri çalacaktır.

Bu final oyunum ile buna ve bu işe de tamamen veda ediyorum. Yıllarca önce boşuna final oyunum olacak dememişim... Belkide içime doğmuş ha! Gülümseme Sadece size verdiğim sözü tutmak adına belli dönemlerde çok uğraştırsa da tamamlayıp sizlere sunmak için çabaladım. Her ne kadar biraz eksik de olsa en azından bu söz neticesinde bunu sizlere ulaştırmak istedim.

Ana sayfa için Serkan' a [Heroy] teşekkür ederim.

Müziklerin entegresi için gerekli programı geliştiren ve düzenleyen Emre'ye de [Crazy Striker] teşekkür ederim.

Benden bu kadar!..   Linkler : 

Dikkat ! Linkleri Gormek Icin Yorum Yazmaniz Gerekmektedir. Gereksiz Spam Mesaj Atanlar Yasaklanacaktir. Emege Saygi Gosterdiginiz Ve Anlayisiniz Icin Tesekkurler

Oyun güncellendi buradan ulaşabilirsiniz
Final Versiyonu
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Captain Tsubasa 2 - SHIN [Super Striker] / [Ve Final...] - Yazar: Hiena - 19-08-2017, Saat: 01:37

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa 2 - Final Evolution Hiena 513 32,703 27-03-2024, Saat: 18:20
Son Yorum: Hiena 2
WORLD CUP-War of the giants SUPER GK 1.2(Güncellendi) Tsumax 566 28,632 26-03-2024, Saat: 22:26
Son Yorum: Kayra4646
Captain Tsubasa 2 Next Dream Hack Ronnie 218 5,395 26-03-2024, Saat: 21:03
Son Yorum: Ömer Bey
Captain Tsubasa 2 : Shin-Super Striker (2023 Versiyon) Hiena 2 356 9,215 26-03-2024, Saat: 01:05
Son Yorum: cherezy
Captain Tsubasa 2 - Secret Weapons Hiena 46 5,292 21-03-2024, Saat: 13:32
Son Yorum: Kağan

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
neysene (Dün, 21:02)

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi