Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa (NES) Memo [Hiç Yenilgisiz]

Bu konu; 5 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Link : https://tr.link/hwe

Aslında şu hiç yenilgisiz kısmı pek gerçeği yansıtmıyor, daha doğrusu "Hiç Kimseyi Yenemeden" demeliydim. Dil Çıkarma

Bu oyunda Touhou ile berabere (uzatmalar dahil) kalmamız halinde hem Nankatsu hem de Touhou şampiyon oluyor (mangaya bağlılık diye ben buna derim, keşke CT2'de de benzer şekilde olsaymış).

Grup maçlarında ne Uruguay'ı ne de Arjantin'i yenebildim. 2 galibiyet 2 beraberlik ile gruptan lider çıktım. Güzel

Çeyrek finalde İtalya'ya gol atmayı bir türlü başaramadım ve penaltılarla zar zor yenebildim.

Finalde ise Müller'e tosladım ve o da uzatmalara ve sonrasında penaltılara gitti ve Batı Almanya'yı da PK ile geçerek şampiyon olmuş oldum. ^_^

Benim durum biraz 2002'de Dünya 3 üncüsü olan Milli Takım gibi oldu. Dil Çıkarma

...

Şimdi bu listeye dönüp bakıyorum ve kendime soruyorum ben oyunu hakikaten hiç yenilmeden bitirmiş mi oluyorum. Dil Çıkarma

Hiçbir büyük rakibimi yenemeden oyunu bitirdim ve bu durum benim inanılmaz hoşuma gitti, oyunun bu yönü bence büyük takdiri hak ediyor.

Yenemediklerim: Touhou, Arjantin, Uruguay, İtalya, Almanya

Yenebildiklerim: Touhou Koutoubu, Portekiz, Belçika, Fransa
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Captain Tsubasa (NES) Memo [Hiç Yenilgisiz] - Yazar: Hikaru Matsuyama - 22-07-2017, Saat: 11:08

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
tsubasa 2 oyunu tüm oyuncular 63 lvl dir sonx1 26 4,161 11 saat önce
Son Yorum: biq_proof
Captain Tsubasa 1 Hileleri TheEvita 12 5,975 20-04-2024, Saat: 09:59
Son Yorum: Kian
Captain Tsubasa 2- Yeni Oyun Hileleri Hiena 7 2,291 20-04-2024, Saat: 09:54
Son Yorum: Kian
Captain Tsubasa 2 Şifreler HasanCeylan05 1 4,901 19-02-2024, Saat: 03:48
Son Yorum: Lenib180
Captain Tsubasa - Hile kodları - Oyun Hilesi SacMisaki 6 6,336 29-01-2024, Saat: 05:35
Son Yorum: Lenib180

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi