Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Sizlere Danışcam

Bu konu; 9 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : coimbra_diaz12
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anime freak arkadaşımızın da dediği gibi, sen bunu kendin için değil, en başta başkaları için yapıyorsun. Bu, sadece bu işte değil Tsubasa ile ilgili paylaşılan her türlü konuda böyledir. Elindeki bilgileri herkes faydalansın diye insanlara sunuyorsun ve karşılıklı bir fayda döngüsü oluyor. Onların beğenileri, teşekkürü seni mutlu ediyor elbette. Bu aynı zamanda karşılıklı bir döngüdür çünkü sende onlardan bir şeyler alıyorsun.

Kendi yaptığımız çalışmalara gelince, elbette kendi yaptığın çalışmanın tüm içeriğini bilmen dolayısıyla pek oynamak istemezsin. Bende de ilk zamanlar öyle oluyordu. Uzunca bir süre yaptığım çalışmaları hiç açıp oynamadım ama üzerinden çok zaman geçince bir çok şeyi unutuyorsun ve bazen arada bir açıp biraz oynayabiliyorsun. Mesela ben uzun bir süre sonra eski oyunlarımı açıp biraz oynadığımda garipsedim baya. Yani sanki başkasının elinden çıkmış gibi geldi. Mesela Final evolution oyunumu açıp biraz baktım da çoğu şeyi unutmuşum. Hangi takımda kim var, teknikleri nelerdir, nasıl bir oyun sistemleri var çoğunu bilmiyordum ve unutmuştum. Aradan 8 sene kadar geçti ama hala ilk gün olduğu gibi, bugün bile Barcelona ve 2. takımımızdaki oyuncularımızı say deseniz, bunları sayamam. Gülümseme Hatta şimdi bunu yazarken 2. takımımızın ismini unutmuştum ve dökümana bakmak zorunda kaldım. Jubilo Iwata' ymış. Reziilik... Dil Çıkarma

Dediğim gibi üzerinden zaman geçine birçok şeyi unutuyorsun ve bu yüzden başkasının elinden çıkmışcasına, başkasına ait bir oyunmuş gibi oynuyorsun. Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Sizlere Danışcam - Yazar: coimbra_diaz12 - 05-06-2017, Saat: 12:35
RE: Sizlere Danışcam - Yazar: mert1907 - 05-06-2017, Saat: 12:38
RE: Sizlere Danışcam - Yazar: coimbra_diaz12 - 05-06-2017, Saat: 12:45
RE: Sizlere Danışcam - Yazar: mert1907 - 05-06-2017, Saat: 12:47
RE: Sizlere Danışcam - Yazar: coimbra_diaz12 - 05-06-2017, Saat: 12:50
RE: Sizlere Danışcam - Yazar: Hiena - 05-06-2017, Saat: 13:02
RE: Sizlere Danışcam - Yazar: coimbra_diaz12 - 05-06-2017, Saat: 13:19
RE: Sizlere Danışcam - Yazar: Hiena - 05-06-2017, Saat: 13:26
RE: Sizlere Danışcam - Yazar: coimbra_diaz12 - 05-06-2017, Saat: 13:52