Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

CT 2 - Diğer Takımlarla Final Maçı Oynama (İstek Alınır)

Bu konu; 71 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : NBA01
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Selam millet. 6 maçlık detaylı Fransa ve Almanya hackimi yaparken aklıma gelirdi hep. Almanya, Fransa, Arjantin vs. gibi takımların kendi orijinal skill değerleriyle ve özellikleriyle  kontrol edip son takım Brezilya ile karşılaşsak ne olurdu diye. İşte burda bunu yapmış bulunuyorum. Bunun için 2-3 saat içinde 2 tane tek maçlık hack yaptım. Almanya vs Brezilya ve Fransa vs Brezilya. Skill değerleri orijinal yani rakip takımdaki değerlerlere Takım sırasına göre lvl sistemiyle yükseltip koydum. Yani Almanya 32. Takım , 33. Takım Brezilya ile aralarında 1 sıra var ve bunu 1 Level olarak düşünürsek tüm Almanya takımına 1 Level attıracak şekilde skill değerlerini yükseltmem gerekiyor. 1 Level da tüm skill değerlerini HEX kod olarak 2 değer yükselttiği için (10 -> 12, 1A -> 1C gibi) Almanyadaki özel oyuncuların ve sıradan oyuncuların skill değerlerini ikişer arttırıp öyle koydum. Fransa ile Brezilya arasında ise 6 sıra fark olduğu için 6x2=12 değeri elde ettiğimiz için Fransanın özel oyuncular + sıradan oyuncuların normal skillerini 12 değer arttırdım. Ortaya cidden çekişmeli güzel iki maç çıkıyor. Hani ara sahnede Gertis SliderCannon u elle avuçluyorduya, işte aslında öyle kolay değilmiş. Üstte anlattığım şekilde Level olarak eşit yaptığınızda SliderCannon ile her zaman olmasada gol atabiliyoruz ki bu normal çünkü Rakip Japonyayı saymaz isek Rakip olarak en güçlü şut 21 Değeriyle SliderCannon dur yani gol olsun bir zahmet.

Unutmadan söyliyeyim Rakipteki skill değerleri ile aynı yaptım diye enerji sıkıntısı yok zannetmeyin. Rakip ne kadar güçlü olursa olsun yapay zeka aşırı zor olmadığı için orjinal sistemdeki gibi normal ve özel hareketler enerji götürüyor. Ona göre oynayın öyle topu Schneider e atayımda full Fire Shot spamlayayım yok yani. 2. Yarı Coimbra giriyor alır aklınızı valla.

Özel Hareketlerin Götürdüğü Enerji Değerleri:

- Almanya vs Brezilya -

Schneider
Fire Şut = 200
Rovaşata = 160

Kapellman
Sidewind Şut = 200

Kaltz
Super Drib = 60

Metzer
T-spin Pas = 40

- Fransa vs Brezilya -

Pierre
Slider Şut = 200
SliderCannon Şut = 320
Eifel Combo = 80

Napoleon
Cannon Şut = 200
SliderCannon = 320
Force Drib = 60
Eifel Combo = 80

- Arjantin vs Brezilya -

Diaz
Zenden Şut = 200

Satrestegui
Dynamit Head = 200

Neyse fazla uzatmayıp indirme linklerini aşağıya koyuyorum. Hemencecik 2 sinide oynayın ve Skorları buraya yazın bakalım kim yenmiş kim yenilmiş kim kaç gol atmış kaç gol yemiş .

Bu arada hackleride şuan bitirdiğim için bende denemedim. Konuyu açtıktan sonra hemen bende deneyip yorum olarak skorları buraya yazıcam.

NOT: Arjantin verisonunuda yarın yaparım. Eğer bu ufak tadımlık hackler ilgi görürse istek doğrultusunda diğer takımlar için olanlarını da yapabilirim. Fakat Arjantin, Almanya, Fransa haricinde Level olarak eşit seviyeye getirsem dahi Gertise ye gol atacak başka takım yok gibi. Acaba Lee kardeşler ile gol atılabilir mi diye düşündümde Gertis onlarıda harcar gibi geliyor. Neyse sonrasına bakarız artık sizden gelen istekler doğrultusunda diğer takımlarıda yaparız ne kadar gol atamasak da. Kim bilir belki birileri atar nede olsa CT 2 oranlar üzerine kurulu bir oyun yani şansın varsa 1 - 0 öndesin.

Ekleme: Şuan Azerbaycandayım ve boş zamanım varken Arjantin vs Brezilya nasıl olur dedim ve yaptım. Arjantinli oyuncuların normal statlarına +4 değer ekleyip, Diaza rakipteki gibi "Sinirlenme" ekledim. Sahanın belli yerlerinde rast gele çalışıyor. Aktif etmek için bol bol top sürün Açık Ağızlı Gülümseme Maçları oynayıp sonuçları buraya yorumunuzla birlikte yazarsanız güzel olur. İyi şanslar Güzel

Ek Dosyalar
.rar   Captain Tsubasa 2 Hack Germany vs Brazil Mode.rar (Dosya Boyutu: 209.98 KB / İndirme Sayısı: 181)
.rar   Captain Tsubasa 2 Hack France vs Brazil Mode.rar (Dosya Boyutu: 209.97 KB / İndirme Sayısı: 141)
.nes   Captain Tsubasa 2 Hack Argentina vs Brazil Mode.nes (Dosya Boyutu: 384.02 KB / İndirme Sayısı: 31)
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
CT 2 - Diğer Takımlarla Final Maçı Oynama (İstek Alınır) - Yazar: NBA01 - 29-05-2017, Saat: 02:29

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa 2 - Final Evolution (2023 Versiyon) Hiena 2 276 6,292 6 saat önce
Son Yorum: RashagaL
Captain Tsubasa 2 - Final Evolution Hiena 518 33,083 6 saat önce
Son Yorum: RashagaL
2.Hedef-İstediğin Rakiple Oynama Modu Jun Misugi 172 9,542 Dün, Saat: 23:31
Son Yorum: Nasr
Captain Tsubasa 2 - SHIN [Super Striker] / [Ve Final...] Hiena 158 11,427 10-04-2024, Saat: 21:07
Son Yorum: fhguugg25
Hamburg ile Oynama Jun Misugi 48 897 07-04-2024, Saat: 19:06
Son Yorum: Kaan07

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
5 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Derman Kapalı (08-04-2024, 10:40), Desmond_405 (28-03-2024, 15:14), fhguugg25 (03-04-2024, 12:03), Nasr (Bugün, 00:47), gktkznc (16-04-2024, 21:16)

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi