Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Yeni Üye Rütbeleri Kıdemleri Değişiklikler (Öneri İstek) Konusu

Bu konu; 18 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Crazy Striker
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Öncelikle S.Mod. ların o pembe renklerinin mavi yapılması taraftarıyım. Şimdi onlar pembe, admin kırmızı, bölüm yetkilileri mor... Tüm bunlar koyu ve birbirine yakın renkler. Ayrıca burada S.Mod lardaki o renk çok boğuk ve nedense bana tuhaf geliyor. H,ç mavi renk kullanımımız da olmadığı için benim ricam bu yönde. Gülümseme

bakgal arkadaşımızın da belirttiği gibi aktif ve pas üye düşünülebilir. Eğer otomatik olarak ayarlanabiliyorsa tabi belli bir süre foruma girmeyen veya mesaj atmayan üyeler için böyle bir durum yapılabilir. Bu pasiflik yazısından hoşlanmayacakları için bir süre sonra konulara katılımları olacaktır bence. Dil Çıkarma Nasıl fikir? Güzel

Ben bu emekli üye olayını anlamadım? Kararsız Buna neden ihtiyaç duyduk ki? Gülümseme Eski yöneticiler için emekli yönetici olayı gayet normaldi. Bu, eski emeklerine ve hizmetlerine karşılık bir jest olarak iyi düşünülmüş bişeydi. Alpha ve Blackbird için uygulanan bu durum gayet yerindeydi. Emekli üye burada bana tuhaf geldi biraz. Gülümseme Mesela bunu daha kimler için, nasıl kullanmayı düşünüyoruz?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Yeni Üye Rütbeleri Değişiklikler (Öneri İstek) Konusu - Yazar: Owari da - 18-05-2017, Saat: 08:18
RE: Yeni Üye Rütbeleri Değişiklikler (Öneri İstek) Konusu - Yazar: Hiena - 18-05-2017, Saat: 22:44

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Nick Rengimiz ile Alakalı Öneri Hiena 2 7 165 14-03-2023, Saat: 21:17
Son Yorum: AlphaT®.NET
Rütbeler Hakkında Öneri Karl Heinz Schneider 8 698 01-09-2020, Saat: 16:01
Son Yorum: Karl Heinz Schneider
Üye rütbeleri hakkında. imparator_03 11 831 27-08-2020, Saat: 19:47
Editlenen iletinin yeni mesajlarda görünmesi Hikaru Matsuyama 5 984 22-08-2020, Saat: 23:52
Bir öneri Sohbet grubu hakkında... TheZiyaretçi 2 720 11-02-2020, Saat: 14:06
Son Yorum: TheZiyaretçi

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi