Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Forumdaki hatalar teknik aksaklıklar - Görüşler..

Bu konu; 66 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : AlphaT®.NET
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum bir süredir erişilmezdi biliyorsunuz. Şu an Opera'dan bağlanıyorum siteye, ama ben Chrome kullanan biriyim ve Chrome'da site erişilemiyor.

"Bağlantınız gizli değil
Saldırganlar www.tsubasatr.net üzerinden bilgilerinizi çalmaya çalışıyor olabilir (örneğin, şifreler, mesajlar veya kredi kartları). Daha fazla bilgi
NET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID

Chrome’un sağladığı en yüksek güvenlik düzeyinden faydalanmak için gelişmiş korumayı açın

www.tsubasatr.net normalde bilgilerinizi korumak için şifreleme kullanmaktadır. Google Chrome bu sefer www.tsubasatr.net sitesine bağlanmayı denediğinde, web sitesi sıra dışı ve yanlış kimlik bilgileri döndürdü. Bir saldırgan www.tsubasatr.net gibi davranmaya çalışıyor olabilir ya da bir Kablosuz oturum açma ekranı bağlantıyı kesmiştir. Google Chrome herhangi bir veri alışverişinden önce bağlantıyı durdurduğu için bilgileriniz hâlâ güvendedir.

www.tsubasatr.net web sitesi HSTS kullandığından şu anda siteyi ziyaret edemezsiniz. Ağ hataları ve saldırılar genellikle geçici olduğundan bu sayfa muhtemelen daha sonra çalışacaktır."
[Resim: hS4iDOk.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: RE: Forumdaki hatalar teknik aksaklıklar - Görüşler.. - Yazar: Owari da - 30-06-2017, Saat: 01:01
RE: Forumdaki hatalar teknik aksaklıklar - Görüşler.. - Yazar: ScoUnk - 24-02-2021, Saat: 16:12

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Tema Hakkında Değelerdirme / Hatalar AlphaT®.NET 75 13,816 18-10-2014, Saat: 17:32
Son Yorum: JunYusuf

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi