Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Mevcut İkili Paslaşmaları Daha Fazla Sayıdaki Oyunculara Ekleme

Bu konu; 20 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hiena
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar biliyorsunuz oyunda belli oyuncuların ikili kombinasyonları vardır... Verkaç da dediğim bu paslaşmalar için Tsubasa-Misaki, Hyuga-Sawada, Tachibana kardeşler, Diaz-Pascal ve Pierre-Napoleon ikilisinin paslaşmaları mevcuttur. İşte şimdi vereceğim kodlar ve bilgilerle beraber artık bunları daha fazla oyuncuya ekleyebileceksiniz.

Şimdi normalde bunları daha farklı 2 oyuncuya eklemek için 206F3 ofsetinde bulunan oyuncu kodlarını o 2 yeni oyuncu için oraya kodlarını girerek yapıyorduk, tabi bu durumda mevcut o iki oyuncu artık bu kombinasyonu yapamıyordu, yani onlardan kardırmak zorunda kalıyorduk. İşte dökümanda verdiğim yer göstermeleri ayarlayarak, boş bir bölüme daha fazla oyuncu için mevcut oyuncuların kombinasyonlarını bozmadan ekleyebilirsiniz. Üstelik kendi yakın görünümleri ve kendi sahneleriyle beraber.

Link içerisinde bulunan dökümanda gerekli tüm kodlar, bilgiler ve örnek açıklamalar var. Kombinasyonlarla ilgili tüm yolları orada detaylı bir şekilde açıkladım. Artık bu yolla beraber mesela Eifel kombiyi 2 farklı oyuncuya daha ekleyebilirsiniz. Buna karşın Pierre ve Napoleon’ un bu kombinasyon sırasındaki sahnelerinde bir bozulma olmaz. Yada Toho kombi veya Gemini atacak kombinasyonlarında istediğiniz farklı 2 oyuncuya daha ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz 2 yeni oyuncuda normalde bu kombinasyonlar aynı isimle gözükür ama gerekli diğer dökümanlar adlı klasörde bulunan bakgal arkadaşımızın paylaştığı İstediğimiz  Şut, Pas, Çalım vb. Teknikleri Farklı Oyunculara Farklı İsimle Verme adlı konudan yararlanarak o tekniğin ismi yerine eklediğiniz 2 yeni oyuncuda uygun gördüğünüz bir isim vererek, onlar için bu ismi değiştirebilirsiniz.  

Link içerisinde birde daha rahat anlamanız için 3FD20 li bölümlerde 3 işlemdeki kodları girdiğim romu da paylaştım. O romu açıp oradaki kod sıralamasını kontrol edebilirsiniz.

Bu şekilde daha önce paylaştığım Drive şutu 6 farklı oyuncuya ekleme ve kısa süre önce paylaştığım Force drib çalımı istediğiniz kadar sayıda oyuncuya ekleme konularında olduğu gibi benzer yolu izleyerek, daha fazla oyuncuya bu kombinasyonları ekleyebilirsiniz.  

Dökümanda önce ilk 3 işlemde yer alan kodlar nelerdir, ne işe yarar onları açıkladım, sonra aşağıda daha fazla oyuncuya eklemek için gerekli olan kodları ve bilgileri paylaştım.

Dikkat ! Linkleri Gormek Icin Yorum Yazmaniz Gerekmektedir. Gereksiz Spam Mesaj Atanlar Yasaklanacaktir. Emege Saygi Gosterdiginiz Ve Anlayisiniz Icin Tesekkurler

Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Mevcut İkili Paslaşmaları Daha Fazla Sayıdaki Oyunculara Ekleme - Yazar: Hiena - 19-04-2017, Saat: 20:15

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Enter Tuşu ile Kalecilere Her Maç Farklı Kurtarış Ekleme bakgal 11 989 16-04-2024, Saat: 10:58
Son Yorum: Kian
kalecilerimize alt tuş seçeneği ile özel kurtarış ekleme Askerullah 59 2,290 14-04-2024, Saat: 17:54
Son Yorum: Martin_Diaz
Kalecilere Wakabayashide olduğu Gibi Sinirlenme Ekleme bakgal 55 3,539 14-04-2024, Saat: 17:18
İstediğimiz Şut, Pas, Çalım vb. Teknikleri Farklı Oyunculara Farklı İsimle Verme bakgal 23 1,580 14-04-2024, Saat: 15:26
CT 2 - Sahne Ekleme SvChatos 20 1,866 12-04-2024, Saat: 21:49
Son Yorum: bornbek

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
arch_stanton (03-04-2024, 15:34)

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi