Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Her Maçta Şut, Pas, Çalım vb. Tekniklerin İsmini Değiştirme

Bu konu; 19 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hiena
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tamam şimdi hatırladım. Evet bu yöntemle yapılmıştır.

Bunlar ne güzel yanı da ne biliyor musun; şimdi normalde Hyuga' da Tiger ve Neo Tiger var onunla özdeşleştiği bir başka oyuncuya şeklini değiştirerek eklesek bile aynı isimle biraz tuhaf oluyordu.

Mesela Fire şut ve Schneider' e ekleyeceğimiz Non-fire şut ve yine Tsubasa' ya ait olan Drive şut, Drive overhead ve Cyclone gibi şutlar, Diaz' daki Zenden derken şut sayısı baya azalıyordu. Bu maça özel isim olayıyla beraber, aynı şutu farklı isimle sahnesini de değiştirerek ekleyebiliriz ve bu sayede oyunda şut ve diğer tekniklerin çeşitliliğini arttırabiliriz.

Mesela oyunumda Drive-Tiger' ı bir maçta Hyuga' ya da ekleyerek, tek başına vurduğu bir şut haline getirdim ama isim olayı problem olsa da mecburen bunu kullandım. Bu kodlar sayesinde Hyuga' nın o şutuna istediğim ismi verebileceğim ve Drive-Tiger' ı hiç anımsatmayacak.

Nasıl bir isim vereceğimi düşüneceğim.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Her Maçta Şut, Pas, Çalım vb. Tekniklerin İsmini Değiştirme - Yazar: Hiena - 08-03-2017, Saat: 16:09

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
CT2 - Takım İsimlerini Değiştirme Hiena 41 2,720 Daha az 1 dakika önce
Son Yorum: Osman
Mağlup Duruma Düştüğümüzde İstediğimiz maçta İstediğimiz Oyuncunun Levelini Artırma bakgal 35 3,091 6 dakika önce
İstediğimiz Şut, Pas, Çalım vb. Teknikleri Farklı Oyunculara Farklı İsimle Verme bakgal 24 1,652 15 dakika önce
Çorap Renklerini Değiştirme Hiena 52 2,700 17 dakika önce
Takım Kadrolarımızı Değiştirme Hiena 114 5,024 19 dakika önce

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
3 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Martin_Diaz (14-04-2024, 15:14), DiegodeArgentina (04-04-2024, 23:08), Osman (Bugün, 01:14)

Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi