Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

CT2'de bazı çalımlarda faul oranı daha mı yüksek

Bu konu; 8 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : H.Kojiro
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tespitlerin doğru. Oyundaki en yüksek faul oranına Nei' nin fake drib çalımı neden oluyor. Force drib de ise bu oran daha az. Bununla ilgili elimizde bir veri yok ama senin tespitlerin gayet yerinde. Durum aynen böyle.

Ben sadece şut, pas, çalım, verkaç, Diaz' ın ve Mastsuyama' nın sinirlenmesi, Hyuga' nın Tiger ve Ne Tiger şutlarının sahanın belli alanlarında yapıldığı gibi kayma gibi özelliklerinde sahanın belli alanlarında yapıldığını düşünüyorum. Yani bir başarısız kayma var, bir başarılı, birde faule neden olan kayma var ve bunlarda faul için belli alanlar vardır diye düşünüyorum.

Mesela oyuncuların hava toplarında uçması özelliğinin bile belli alanları var. Hatta ben Wakabayashi ve Morisaki' nin ara sıra yaptıkları sinirlenme özelliklerinin bile alanı olduğunu düşünüyorum. Şutun geldiği alana göre sinirleniyor olabilirler. Çünkü ard arda 2 şut hatta bir ara 3 şuta sinirlendiğini gördüm. Bu 2 şut ve 3 şut aynı noktadan geldiği için ard arda sinirlenmiştir. Yukarıda bahsettiğim şut, pas, çalım, verkaç gibi tekniklerin belli yapılma alanı var ama bu kaleci kurtarışları ve kayma tekniğinin alanları ile ilgili kodlara daha bakamadım. Onları inceleyeceğim ve eminim ki benim düşündüğüm şekilde bunlarda sahanın belli alanlarına yapılıyordur.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: CT2'de bazı çalımlarda faul oranı daha mı yüksek - Yazar: Hiena - 06-03-2017, Saat: 22:26

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Hangi Nes Emulatör Daha İyi ozan55 3 184 07-07-2022, Saat: 11:10
Son Yorum: Jun Misugi
Hangi Grêmio daha güçlü (CT2 vs CT3) Hikaru Matsuyama 5 207 05-07-2022, Saat: 15:34
Son Yorum: ScoUnk
yeni bir tsubasa oyunu daha mı geliyor? genzow 9 849 07-12-2020, Saat: 23:25
Son Yorum: Tsumax
Hangi Sinirlenme Daha Etkili? (CT2) Karl Heinz Schneider 3 534 04-11-2020, Saat: 22:59
Son Yorum: Karl Heinz Schneider
Sizce Hangi Daha Güçlü? mekani99 6 806 10-06-2020, Saat: 23:00
Son Yorum: Jun Misugi

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi